Garfield’s Wild Ride – kocia bieganina

Jeżeli macie ochotę pograć w runnera, a postać rudego, leniwego kota imieniem Garfield nie jest Wam obca, produkcja mobilna o nazwie Garfield’s Wild Ride powinna znaleźć się w Waszym urządzeniu. Więcej o samej grze przeczytacie w pozostałej części tego wpisu.

W Garfield’s Wild Ride – jak się pewnie każdy z Was domyśla – przychodzi nam sterować Garfieldem. Akcja gry toczy się w śnie najbardziej znanego kota świata. Nie wszystko jest więc w niej realistyczne – głównym bohaterem możemy latać czy ujeżdżać psa. Jeśli chodzi o przeciwników, ci także nie pochodzą z naszego świata, a są po prostu wymysłem wyobraźni zwierzaka.

Jak to zwykle w runnerach, celem w grze jest pokonanie jak najdłuższego dystansu. Zadanie stosunkowo proste, lecz im dalej w las tym coraz bardziej skomplikowane. W trakcie snu istnieje możliwość zbierania złotych monet i power-upów. Te pierwsze możemy w późniejszym czasie wydać w wirtualnym sklepiku na różnego rodzaju gadżety.

Oprawa audiowizualna gry Garfield’s Wild Ride stoi na całkiem przyzwoitym poziomie. Autorzy produkcji przygotowali trzy światy, na których do wykonania mamy ponad 40 misji. Przejście każdej z nich to więcej niż tylko kilkanaście minut zabawy. Możecie wierzyć mi na słowo, choć oczywiście nie musicie.

Jeżeli lubicie Garfielda, myślę, że warto wydać na opisywaną tutaj grę niecałe cztery złote. W innym przypadku – radzę sprawdzić jakiegoś innego runnera.

Garfield’s Wild Ride do pobrania za $0,99 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button