Gas Station: Rush Hour – poprowadź własną stację paliw

Uważasz, że potrafisz dobrze zarządzać czasem i jesteś stworzony do prowadzenia własnego biznesu? Gra Gas Station: Rush Hour bardzo szybko zweryfikuje Twoje umiejętności. Tylko pamiętaj – tutaj w ogóle nie ma czasu na zastanawianie, trzeba działać od razu!

W Gas Station: Rush Hour mamy szansę sprawdzić się w roli właściciela stacji paliw. Na samym początku naszej gry do dyspozycji mamy zaledwie dwa dyspozytory. Z biegiem czasu sytuacja ulega zmianie, gdyż zarabiamy więcej pieniędzy, a co za tym idzie – mamy więcej środków na wszelkiego rodzaju inwestycje.

Jak wygląda w praktyce opisywana produkcja? Wyświetla nam się widok z góry na naszą stację i musimy kierować w odpowiednie miejsca samochody, które nas odwiedziły. W pierwszych etapach nie sprawia to większych problemów. Gdy jednak na planszach pojawia się coraz więcej wozów, a miejsc, z których mogą skorzystać jest tyle samo – mamy kłopot. I to całkiem spory.

Możliwości ulepszania stacji jest w Gas Station: Rush Hour całkiem sporo. Podobnie jest z liczbą leveli, które potrafią ukraść z życiorysu naprawdę wiele czasu. Jeśli chodzi o sam gameplay, ciężko cokolwiek oceniać, bowiem każdy ma swój gust. Osobiście jakoś za bardzo nie przepadam za tego typu produkcjami, ale myślę, że wiele osób ma zupełnie odmienną opinię co do mojej.

Oprawa audiowizualna Gas Station: Rush Hour jest jej sporą zaletą. Plansze prezentują się całkiem ciekawie, bowiem są kolorowe do bólu. Uważam, że i na dźwięki narzekać nie można, chociaż w tego typu grach przecież nie są one czymś ważnym.

Gas Station: Rush Hour do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button