Beautiful Timer – bardzo ładny minutnik

beatufiful timerMinutnik to bardzo przydatna rzecz i całkiem możliwe, że większość z was ma takie urządzonka w domu wykorzystywane do wielu rzeczy np. podczas gotowania czy pieczenia. Są one zwykle mało precyzyjne. Czasem zdarza się, że potrzebujemy czegoś dokładniejszego, a dokładnie to nam oferuje telefon.

Wbudowany timer jest niestety dość… brzydki i mało funkcjonalny. Nie oferuje tego, co może okazać się często przydatne. Z pomocą przychodzi jednak Beautiful Timer od Pizza Entertainment (naprawdę ciekawa nazwa :) ). Jest on zdecydowanie ładniejszy i wygodniejszy od tego, co oferuje nam wbudowany, systemowy program. Widać to po screenach, a i samo słówko „Beautiful” wskazuje, że mamy do czynienia z czymś ładnym.

No i tak jest. Beautiful Timer jest bardzo ładnie wykonany pod względem graficznym. Minimalistyczny styl wraz z fantastycznie dobranymi kolorami i mnóstwem animacji. Naprawdę przyjemnie się na to patrzy, choć nie od tego jest ta aplikacja.

Program oferuje nam kilka przydatnych funkcji, lecz niestety okazuje się, że musimy za nie zapłacić niecałe 9 złotych. Można było pokusić się o trochę niższą cenę jak za zwykły timer. Możemy ustawić więc sobie kilka timerów jednocześnie, podczas działania dodawać sekundy i minuty, możemy korzystać z wcześniej ustawionych czasów, do każdego czasu osobny dzwonek.

Ocena 9/10
Wzorowa aplikacja. Jedna ocena w dół za dość sporą cenę, jeśli chodzi o wersję PRO.

Wersja podstawowa za darmo w Googe Play. Wersję PRO kupujemy przez aplikację

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button