Groupon – codziennie nowe oferty!

Korzystasz z Groupona w sieci? Lubisz przeceny? Interesują Cię wyjątkowe okazje? Teraz możesz mieć swój ulubiony portal zawsze przy sobie. Wybierz swoją lokalizację, a aplikacja zrobi resztę za Ciebie!

grup

Celem apki jest przedstawienie najnowszych i najciekawszych ofert w danym mieście. Dzięki Grouponowi, możesz zaoszczędzić nawet do 70%! Nie chodzi o to, żeby naciągać ludzi na drogie zakupy – twórcy witryny postawili na przeceny – i chwała im za to.

Wpisujemy swoje miasto i cieszymy się otaczającymi promocjami – 50 zł zamiast 250 za masaż w czekoladzie? Brzmi słodko, prawda? Aplikacja zachęca nas do korzystania z zasobów w wielu kategoriach m.in. podróż, zakupy, relaks itp. To od nas zależy, na co aktualnie mamy ochotę.

gruppppp

Załóżmy, że wpadają do nas znajomi – nie mamy zbyt dużo na koncie, a wypadałoby gdzieś ich zabrać. Uruchamiamy Groupon, wyszukujemy oferty związane z kuchnią – 15 złotych za dwuosobową kolację w jednej z najlepszych knajp w mieście – brzmi dobrze? A może po kolacji gokarty za grosze? 

Zabawa przednia, koszta obniżone, satysfakcja gwarantowana!

Pamiętajmy jednak, że Groupon wystawia oferty na pewien czas, lub do wyczerpania zapasów. Musimy się spieszyć, aby skorzystać z promocji.

Do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button