Bat Walk – życie nietoperzy do łatwych nie należy

Przed nami dwa ulubione dni w tygodniu – sobota i niedziela. Ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że w ciągu weekendu mało kto gra w produkcje bardziej skomplikowane, właśnie na ten piątkowy wieczór postanowiliśmy przygotować coś „luźniejszego”, dobrego na chwilę. Drodzy Czytelnicy, przed Wami prosta, a zarazem wciągająca, gra zatytułowana Bat Walk.

W opisywanej przez nas grze wcielamy się w postać nietoperza przemierzającego najróżniejsze zakątki ciemnej jaskini. Nasze zadanie, jako graczy, polega natomiast na doprowadzeniu naszego skrzydlatego przyjaciela jak najdalej się da. Oczywiście, jak nietrudno się domyślić, w trakcie naszej przygody uważać musimy na czyhające przeszkody w postaci, na przykład, ruszających się odłamków skalnych czy też pochodni.

Początkowo wydawało nam się, że rozgrywka w Bat Walk poza tym, o czym napisaliśmy wyżej, nie będzie oferowała nic więcej. Okazało się jednak, że autorzy opisywanej przez nas produkcji postanowili w swojej zręcznościówce umieścić elementy nieco urozmaicające grę. W ten oto sposób dochodzimy do kryształów i serc. Czym one są w owej grze? Najogólniej mówiąc, są one po prostu bonusami.

Oto krótkie wyjaśnienie: jeśli uda nam się zebrać odpowiednią ilość serc, stajemy się przez jakiś czas duchem, mogącym przenikać przez przeszkody, natomiast w przypadku kryształów – naszego nietoperza dopada gniew, dzięki któremu można niszczyć wszystko, co znajduje się w wirtualnej jaskini.

Choć Bat Walk jest grą o prostych zasadach, posiada aż trzy stopnie trudności. Na samym początku warto sobie uruchomić ten najłatwiejszy i nieco zapoznać się ze sterowaniem i fizyką gry. Później spróbować można rozgrywki na poziomie średnim, choć tutaj jest już zdecydowanie trudniej. Oczywiście, najwięcej problemów sprawia poziom trzeci, w którym naprawdę bardzo ciężko (bez odpowiedniego przygotowania) jest osiągnąć dobry rezultat punktowy.

Zręcznościówkę z nietoperzem w roli głównej pobrać możecie z Google Play. Gra jest całkowicie darmowa, dlatego – według nas – warto ją sobie pobrać, by mieć się przy czym rozerwać przed imprezową częścią weekendu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button