Road Inc – prawdziwa gratka dla nowoczesnych fanów motoryzacji

Jesteś fanem motoryzacji, który poza nowymi, bardzo szybkimi pojazdami lubi też prawdziwe klasyczne auta? Tak? W takim razie ten wpis powinien Cię zainteresować. Poświęcimy go bowiem wydanej niedawno aplikacji mobilnej Road Inc, która z całą pewnością może zostać nazwana nowoczesnym albumem skierowanym do miłośników samochodów.

Już na samym początku warto napisać, że opisywany tutaj program przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla użytkowników iPadów. Czy pojawi się wkrótce również wersja na iPhone’y albo urządzenia z Androidem? Na chwilę obecną wydaje się, że raczej nie, choć w stu procentach nie można takiej ewentualności wykluczyć.

Tak, jak już wspomnieliśmy we wstępie, Road Inc jest swego rodzaju mobilnym albumem dla fanów motoryzacji. Znaleźć w nim możemy aż 50 modeli samochodów z różnych dziesięcioleci, zaczynając od słynnego Forda T, a kończąc na Bugatti Veyron.

Oczywiście, jak przystało na nowoczesny album, produkt stworzony przez Pyrolia poza samymi zdjęciami wspomnianych samochodów oferuje coś więcej. Przede wszystkim warto napisać, że każdy pojazd użytkownik aplikacji może sobie obejrzeć w postaci trójwymiarowego modelu. Dodatkowo, autorzy programu udostępnili wiele ciekawostek dotyczących konkretnych modeli samochodów, a nawet zamieścili zdjęcia i filmy z nimi związane.

Według nas, Road Inc warto się zainteresować przede wszystkim ze względu na to, iż oferuje on naprawdę wysokiej jakości materiały. Wirtualne samochody prezentują się wręcz wyśmienicie, tak samo jak wszystkie pozostałe „dodatki” do nich (video, fotki itp.). Złego słowa nie można też powiedzieć o samym interfejsie aplikacji, który jest prosty w obsłudze i spełnia swoje zadanie w stu procentach.

Z racji tego, że program z tego wpisu dostępny jest w AppStore zupełnie za zaledwie 0,79€, uważamy, że każdy fan motoryzacji powinien go wypróbować. A co z tymi, co za samochodami nie przepadają? Naszym zdaniem, mogą oni produkt od studia Pyrolia potraktować jako ciekawostkę i także go ściągnąć.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button