Is It August? – genialna aplikacja

Ludzkość zadawała pytania od zawsze. Jak to działa, co to jest oraz dlaczego tak, a nie inaczej. Mamy wrodzoną ciekawość. Pytań może być mnóstwo. Możemy zapytać o wszystko. Nie na każdą rzecz niestety otrzymamy odpowiedź. Dzisiaj przed nami aplikacja, której poświęconych zostało na pewno mnóstwo godzin pracy. Wykonanie projektu to jedno, a samo wpadnięcie na pomysł jest drugą sprawą.

Cóż za geniusz stoi za tą aplikacją? To Joel Auterson, który nie ma na swoim koncie żadnych ciekawych dzieł, którym niewątpliwie jest ten program. Można go wręcz określić mianem rewolucyjnego.

Przypomnijcie sobie sytuacje, w której mieliście problem z określeniem miesiąca. Pytaliście na pewno nie raz kogoś o datę. W całym roku mamy dokładnie 12 miesięcy. To dość dużo do rozmyślania. Dzięki tej aplikacji będzie tego zdecydowanie mniej! Dlaczego?
Aplikacja odpowiada na jedno, bardzo ale to bardzo ważne pytanie. Czy dziś jest sierpień? To sprawia, że po prostu odrzucamy resztę innych możliwości i do rozważenia zostaje już tylko 11 miesięcy. Fantastyczne ułatwienie dla każdego, kto kiedykolwiek miał problemy z rozróżnieniem miesiąca.

Przejdźmy jednak do kwestii technicznych. Jeśli chodzi o wykonanie aplikacji, to stoi ono na najwyższym poziomie. Nie mamy żadnych kłopotów na żadnej wersji systemu Android. Program działał na każdej wersji, na której był testowany. Łącznie z najnowszymi. Jeśli chodzi o grafikę, to jest tu po prostu dobrze. Nie mamy żadnych niepotrzebnych elementów, które rozpraszałyby nas przy tym, co najważniejsze, a więc przy odpowiedzi. Do tego dochodzi jeszcze kwestia czcionki, która jest po prostu ładna. Dobrze, ze nie ma muzyki.

Zdecydowanie polecamy aplikację. Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button