Basketball Shoot – rzucanie do kosza dobrym sposobem na nudę

Szukasz nieskomplikowanej gry, która pozwoli Ci zabić nudę, czekając na wizytę u lekarza albo siedząc na tzw. „tronie” w łazience? Jeżeli tak, to właśnie w tym wpisie powinieneś znaleźć opis aplikacji idealnej dla siebie. Basketball Shoot, bo o tej produkcji mowa, charakteryzuje się prostym pomysłem i ładnie wyglądającą oprawą graficzną, dzięki czemu potrafi na kilka minut wciągnąć w wir mobilnej rozgrywki dosłownie każdego posiadacza smartfona!

Tak, jak już wspomnieliśmy we wstępie, nie możecie po Basketball Shoot spodziewać się czegoś, co wciągnie Was na długie godziny. Możecie natomiast zainstalować tę produkcję, jeśli często zdarzają się Wam sytuacje,w których macie kilka minut wolnego czasu i nie za bardzo wiecie, co wówczas ze sobą zrobić.

Zasady rozgrywki w opisywanej przez nas grze są bardzo proste. Do dyspozycji gracza zostaje oddanych 10 piłek, które należy wrzucać do kosza (mowa tu o koszykówce, oczywiście ;)) usytuowanego po lewej stronie ekranu.

Za każdym razem, gdy uda nam się zdobyć punkt, piłka wraca do swoich okrągłych przyjaciółek i cały czas możemy z niej skorzystać. Jeśli jednak spudłujemy, liczba dostępnych dla nas kulistych, sportowych przedmiotów spada. Jak zatem nietrudno się domyślić, gramy do momentu, w którym nie stracimy wszystkich danych nam na początku piłek.

Oczywiście, w Basketball Shoot punkty różnie są przyznawane. Na pewno więcej „oczek” zdobywa się, gdy zaliczamy kilkanaście celnych rzutów pod rząd (Combo), aniżeli wtedy, gdy bardzo często udaje nam się nie trafiać.

Poza tym warto wspomnieć o tym, że w grze wypełnia się różnego rodzaju zadania, dzięki którym zdobywa się nowe – czasem zabawne – piłki.

Basketball Shoot można pobrać z Google Play zupełnie bezpłatnie. Warto? Naszym zdaniem, zdecydowanie tak!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button