Fashion Icon – gra dla kochających modę

Na łamach naszego blogu można znaleźć wiele recenzji gier. Większość z nich stworzona jest przede wszystkim dla mężczyzn albo jest po prostu uniwersalna. Dzisiaj chcieliśmy zaprezentować Wam jednak aplikację, którą powinny zainteresować się szczególnie nasze Czytelniczki. Fashion Icon to gra, w której zadaniem gracza jest robienie kariery w branży związanej z modą i trendami. Jesteście gotowe na podbicie Paryża? Jeżeli tak, to zapraszamy do lektury tego wpisu.

Tak, jak już mniej więcej napisaliśmy, w Fashion Icon gracz wciela się w młodą, ładną dziewczynę, która postanowiła przylecieć do Paryża, by zrobić karierę w środowisku mody. Oczywiście zadanie to nie należy do prostych, tym bardziej, że nasza bohaterka nie ma wśród projektantów żadnych znajomości, a więc zdana jest tylko i wyłącznie na siebie i swój talent.

Jak w takim razie można w Fashion Icon osiągnąć sukces? Na samym początku nasze zadanie polega głównie na chodzeniu po różnych sklepach odzieżowych, w celu znalezienia modnego ubioru. Następnie musimy pokazywać się w Paryżu w swoich modnych ciuchach, tak aby wzbudzić zainteresowanie i otworzyć sobie drzwi do kariery.

Oczywiście, poza doborem odpowiednich ubrań, w opisywanej przez nas grze musimy również uczestniczyć (w miarę zdobywania uznania środowiska) w różnego rodzaju imprezach związanych z trendami. Co ciekawe, w aplikacji istnieje też funkcja pojedynków, w których możemy mierzyć się z naszymi konkurentkami (zobaczcie filmik znajdujący się na końcu tego wpisu).

Z racji tego, że Fashion Icon zostało stworzone przez studio Gameloft, na oprawę graficzną w opisywanej produkcji raczej narzekać nie można. Choć na pewno wszystko to mogłoby wyglądać nieco lepiej.

Fashion Icon można pobrać z Google Play zupełnie za darmo, co powinno ucieszyć wszystkie nasze Czytelniczki oraz Czytelników, którzy posiadają córki albo młodsze siostry ;)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button