Magic Tits – interaktywna tapeta dla dużych chłopców

Pamiętacie może jak kilka miesięcy temu opisywaliśmy na łamach AppsBlogu animowaną tapetę Magic Butt, w której można było zamieścić na ekranie swojego smartfona kobiece walory zakryte dolną częścią bikini? Jeżeli tak, a do tego owa aplikacja przypadła Wam do gustu, to mamy dobrą wiadomość: w Google Play można pobrać interkatywną tapetę Magic Tits, która pozwala nam wyczyniać różne rzeczy z wirtualnymi, kobiecymi piersiami.

Szczerze mówiąc, nie wiemy do końca, co możemy napisać o Magic Tits. Animowane tapety mają bowiem to do siebie, że lepiej  jest je pokazywać, niż opisywać. Skoro jednak zdecydowaliśmy się już napisać o tej polskiej, dość specyficznej produkcji, to postaramy się Wam nieco przybliżyć jej najważniejsze cechy i wady, które – jak wiadomo – też się pojawiają.

Zacznijmy może na początku od zalet. W Magic Tits, tak samo jak we wspomnianej już przez nas aplikacji Magic Butt, do naszej dyspozycji zostaje oddana cześć ciała kobiety, którą możemy dotykać, szczypać, szczypać i wiele więcej (tutaj jesteście zależni tylko i wyłącznie od swojej wyobraźni ;)).

Do wyboru mamy w sumie kilka rodzajów bikini. Możemy wybrać złote, w paski albo też zakrywające dużo bądź mało. W tym przypadku także opcji jest sporo, dzięki czemu każdy z panów na pewno wybierze coś idealnego dla siebie (tzn. dla wirtualnej dziewczyny ;)).

Niestety, tapeta działa bez opóźnień jedynie na nieco wydajniejszych urządzeniach. Nie możecie więc spodziewać się, że na „budżetowcach” będziecie mogli zaszaleć z interaktywnymi, kobiecymi piersiami, bo po prostu kilkusekundowe opóźnienia – przynajmniej według nas – całkowicie psują efekt tapety.

Magic Tits można pobrać z Google Play. Cena tapety nie jest wysoka, gdyż wynosi zaledwie niecałe trzy złote. To co, zdecydujecie się czy nie? ;)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button