Balanced – ucz się, pracuj i…odpoczywaj

Każdy z nas ma na głowie wiele spraw. W AppStore znaleźć można wiele aplikacji, które przypominają nam o ważnych dla nas rzeczach, tak abyśmy w natłoku codzienności o niczym nie zapomnieli. Wbrew pozorom są jednak także i programy przypominające nam o przyjemnościach tego świata. Do takich zaliczyć można, na przykład, Balanced.

Aplikacja Balanced na pierwszy rzut oka wygląda bardzo niewinnie. Jest to narzędzie o białym tle, na którym znajduje się kilka przycisków symbolizujących konkretne funkcje. Wbrew pozorom ten prosty program potrafi wiele zdziałać. W dzisiejszych czasach zapomina się bowiem o rzeczach takich jak odpoczynek, sport i tak dalej, a przecież bez tego nie sposób normalnie funkcjonować.

Najogólniej rzecz biorąc, Balanced powstało po to, by przypominać nam o wykonaniu wybranych przez nas czynności. Przy pierwszym uruchomieniu programu wybieramy konkretne cele i zaznaczamy w jakie dni tygodnia chcemy je wykonywać. Możemy, na przykład, ustawić przypomnienie o bieganiu, spacerze, tenisie i wielu innych. Tutaj mamy pełną dowolność, mimo że autorzy apki przygotowali dla nas już kilka domyślnych czynności.

Jak się pewnie domyślacie, opisywany program w wybrane przez nas dni przypomina nam, że powinniśmy oderwać się od tego, co obecnie robimy i, na przykład, wyjść do parku na mały spacer. Dzięki temu, że wygląd aplikacji jest bardzo minimalistyczny, jego obsługa nie sprawia większych problemów. Nie pozostaje mi zatem nic innego, jak polecić Wam Balanced i czekać na komentarze odnośnie jego funkcjonalności.

Balanced do pobrania za $1,99 w AppStore

Ocena AppsBlog.pl: 6/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button