Angielski – nauka w czasie wolnym

d901155a-9499-4a63-84a3-a1a3dff3a094Angielski w dzisiejszych czasach jest niezbędny do porozumiewania się w trybie międzynarodowym. Występuje praktycznie wszędzie : w mediach, Internecie czy w życiu codziennym. Bez umiejętności władania tym językiem ani rusz!

Producentem tego dodatku na Windows’a Phone jest grupa SNoRCZ, która lubuje się w wydawaniu na świat aplikacji, które mają w zwyczaju trafiać w gusta wszystkich użytkowników.

Angielski to świetna aplikacja dla każdej osoby zainteresowane nauką bądź utrwaleniem sobie wiedzy z zakresu tego obcego języka. Autorzy zaproponowali nam wspaniały zestaw słówek podzielonych na kategorie dopasowanych do każdego poziomu językowego. Poziomów jest sześć (A1, A2, B1, B2, C1, C2). Każdy z nich zawiera szereg słówek, które są podzielone kategoriami tematycznymi – maksymalna ich ilość wynosi 19.

Jeżeli już dokonamy wyboru co do naszego poziomu i weźmiemy na warsztat daną kategorię otwierają nam się kolejne drogi ćwiczenia języka. Aplikacja proponuje uczenie się nowych słówek za pomocą obrazków, dzięki którym łatwo przyswoimy wiedzę. Każde słowo ma swój obrazek a także kilka przykładów zdań zawierających ten wyraz. Jeśli mamy trudności z wymową, możliwa jest opcja odtworzenia dźwiękowego wyrazu.

Do utrwalenia wiedzy mamy kilka propozycji. Jest to pisanie po angielsku i po polsku, wybór prawidłowego słowa z pośród czterech opcji a także gra memory w wersji polsko-angielskiej. Każda gra czy też ćwiczenie jest świetnie wykonane i z całą pewnością nikomu się nie znudzi!

Ta aplikacja jest doskonałym narzędziem dla każdego chcącego poszerzyć swoją wiedzę językową. Świetne wykonanie i wspaniały tok nauki sprawiają, że człowiek sam chce się uczyć! Rewelacja!

Ocena końcowa : 9/10

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button