Orphinio – i smartfon zamienia się w sprzęt DJ-ski

Orphinio to aplikacja, dzięki której każdy ma okazję na stworzenie niepowtarzalnego zestawiania nut. Dzięki prostej obsłudze, z programem świetnie poradzą sobie zarówno profesjonaliści, jak i ambitne muzykalnie dzieci.

aqs

Aplikacja z jednej strony wydaje się być bardzo prosta – po uruchomieniu i zapoznaniu się z krótkim tutorialem pacamy w ekran i z głośników wydobywają się najróżniejsze dźwięki. Z drugiej jednak strony to naprawdę skomplikowane narzędzie do tworzenia fantastycznych utworów.

Słyszane dźwięki to połączenie gitary, fortepianu, sprzętu DJ’skiego i kto wie czego jeszcze. Najważniejsze jest nauczenie się kilku gestów. Każdy ruch naszego palca oznacza coś innego. Jeżeli koniuszkiem palca dotkniemy w dany okrąg, zabrzmi dźwięk delikatny i spokojny. Kiedy przyłożymy porządnie całym opuszkiem, usłyszymy coś na miarę bębnów. Poruszanie w szybkim tempie w prawo i w lewo po jednym okręgu zapewni nam stworzenie efektu wibracji.

ascfaq

Największą frajdę oczywiście przynosi ślizganie się po wszystkich kołach – umożliwia to wykonania czegoś w rodzaju miksu. Wariacje muzykalne pozostawię już do Waszej wyobraźni.

Teraz kilka słów o opcjach dodatkowych – korzystając z dolnego paska, jesteśmy w stanie zmieniać układ nut/akordów, dzięki czemu muzyka staje się różnorodna. Dodatkowo mamy okazję na zmianę ustawienia okręgów na naszym wyświetlaczu. Możemy skupić się na wydobywaniu dźwięków tylko z pięciu, bądź pójść na całość i skorzystać ze wszystkich możliwych zestawień na jednej planszy.

aaq

Swoją muzykę możemy nagrywać przy pomocy jednej z funkcji narzędzia. Następnie istnieje szansa na podzielenie się swoim dziełęm ze znajomymi przy pomocy różnych środków.

Mnie apka bardzo się spodobała – jest w stanie zrelaksować i jednocześnie stać się ofiarą znerwicowanego człowieka, który chce gdzieś zużyć swoje pokłady energii. Polecam :)

icon
orphinioSebastian TrumpMusic4,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button