Soccer Pong – boiskowe pomieszanie z poplątaniem

Soccer Pong pojawiło się w Google Play 8 lutego. Produkcja studia Origin jest tytułowym pomieszaniem z poplątaniem z jednego względu – zawiera w sobie coś z Arkanoida, ping-ponga, piłki nożnej itp. Czy taki miks może się udać? O tym przeczytacie poniżej!

By móc korzystać ze wszystkich opcji, należy połączyć się ze swoim kontem w Google Play. Dopiero wtedy odblokowane zostaną cztery tryby rozgrywki. W trybie offline możemy grać samodzielnie przeciwko komputerowi, bądź ze znajomym na tym samym urządzeniu. Online jest obecnie w fazie beta, lecz użytkownicy mogą spróbować swoich sił w grze ze znajomymi, bądź losowo wybranym zawodnikiem.

Kwestia problematyczna w moim przypadku dotyczyła właśnie trybu online. Kilkakrotnie próbowałam stawić czoła losowemu rywalowi, lecz aplikacja zbyt długo myślała nad dobraniem mi przeciwnika. Być może jest to fakt niezbyt dużej ilości użytkowników, bądź problemów technicznych – pozostaje mieć nadzieję, że szybko sprawa zostanie załatwiona.

Kilka słów o rozgrywce – akcja gry toczy się na boisku, którego boczne części (krótsze) są bramkami. Oznacza to mniej więcej tyle, że bronimy swoją paletką całej szerokości planszy.

Paletki możemy kupować w sklepie dla gracza za wirtualne pieniążki. Te zbieramy dość wolno, lecz mamy szansę na zarobienie ich poprzez oglądanie sponsorowanych reklam.

Jeżeli jesteśmy już przy paletkach, warto wspomnieć o tym, że są różne ich rodzaje. Różnią się od siebie przede wszystkim wielkością. Warto wypróbować każdą, chociaż nie będzie to proste ze względów finansowych (chyba że jesteście bogaci i możecie pozwolić sobie na małe mikropłatności ;) ).

Gierka prezentuje się bardzo sympatycznie. Mamy dostęp do tabeli graczy, a dodatkowo twórcy zadbali o achievementsy, dzięki którym nigdy nie jest nudno. Polecam fanom piłki nożnej, ping-ponga, oraz Arkanoida ;)

Pobierz w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button