AppSale – promocje w AppStore #112

Cześć i czołem! Witam wszystkich w 112 odcinku naszego cotygodniowego cyklu AppSale. Zapewne jesteście ciekawi jakie propozycje przygotowaliśmy dla Was w dniu dzisiejszym? Mogę Was zapewnić, że będą to perełki z Angry Birdsami na czele!

By nie tracić zbędnych słów na wstęp, szybko przejdę do naszych propozycji. Oto i one: Monster Madness (przecena z $0,99 na zero), Caveman Dino Rush (przecena z $2,99 na zero), Angry Birds Seasons (przecena z $0,99 na zero – aplikacja tygodnia w AppStore), oraz Tiny Comet (przecena z $0,99 na zero). Miłej lektury! ;)

Monster Madness

Monster Madness gościł kilka dni temu na łamach naszego portalu. Pod tym linkiem znajdziecie obszerną recenzję gry. Jeżeli jesteście leniuchami (a prawdopodobnie tak jest, skoro czytacie dalej), w skrócie opiszę zasady rozgrywki :)

Gracz ma do wyboru dwa tryby – w pierwszym zbija trumny w taki sposób, by w oznaczonym czasie sprowadzić na ziemie umarlaki, w drugim natomiast walczy z przybywającymi na planszy bloczkami. Musi zbijać je w taki sposób, by nie przekroczyły pewnej magicznej granicy.

Świetna zabawa dla fanów match 3 i innych logicznych produkcji. Polecam :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

 

Caveman Dino Rush

saa

Caveman Dino Rush to zabawny runner podobny do Temple Run, w których przychodzi nam wcielić się w rolę jaskiniowca, który stara się uratować kobiety z rąk niebezpiecznych dzikusów i dinozaurów.

Sterowanie w grze odbywa się przy pomocy poruszania urządzeniem, oraz dotykania ikonek na planszy. Dysponujemy ograniczoną ilością amunicji, która możemy zabijać naszych wrogów. Podczas biegu watro więc zbierać toporki, by ciągle mieć czym atakować. Poza tym wielce istotne jest zbieranie złotych monet.

ascas

Pieniążki przydają się na zwiększanie leveli power-upów, czy kupowanie lepszej amunicji. Gra może nie powala grafiką, lecz z pewnością jest bardzo przyjemna ;)

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

 Angry Birds Seasons

Znana produkcja od studia Rovio jest oficjalnie numerem jeden w tym tygodniu. Wchodząc do AppStore widzimy ją oznaczoną, jako ,,app of the week”. Jeżeli gra znajdzie się w takim miejscu, wiedzcie, że coś się dzieje :)

Podejrzewam, że serii Angry Birds nie trzeba Wam przedstawiać. Wściekłe ptaki i świnie kradnące jaja stały się dobrem całego świata i nie znam osoby, która nie miałaby do czynienia z walką pomiędzy upierzonymi ptaszyskami, a zielonymi świniami. W Angry Birds Seasons mamy do czynienia z setkami leveli z klasyczną, znaną nam z poprzednich edycji, procą, dzięki której ptasiory mają okazję na zemszczenie się na świniach. Co tu więcej mówić – istna rewelacja!

Gracze mają masę możliwości. Z pewnością nie ukończą gry po kilkunastu minutach. Rovio znane jest z tego, że wyprodukowane przez nich aplikacje pozostają na urządzeniach mobilnych do samego końca. My się z tym zdecydowanie zgadzamy :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Tiny Comet

W Tiny Comet do pokonania mamy 18 epizodów. W każdym możemy zarobić maksymalnie trzy gwiazdki dające awans do następnej planszy. Wcielamy się w rolę małej, niebieskiej bohaterki, która bez przerwy musi być nasłoneczniona.

W tym właśnie celu zmuszeni jesteśmy do takie prowadzenia komety, by ta zgarniała jak najwięcej światła. Na dolnym pasku widzimy poziom energii naszej podopiecznej.

W trakcie zabawy musimy zwracać uwagę na przeszkadzajki w postaci bloczków, spowolniaczy, ptaków, i innych. Zbierając specjalne, niebieskie gwiazdki, mamy szansę na pobicie własnego rekordu :)

Gra jest wyjątkowo słodka i przyjemna. Korzysta z żyroskopu, więc warto przyjąć wygodną do gry pozycję i delektować się spokojem, jaki przynosi opisywany tytuł.

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button