Timely – jak wstawać, to tylko z ładnie wykonanym budzikiem!

Wstawanie to nic przyjemnego. Na szczęście istnieją aplikacje mobilne, które czynią poranne budzenie dużo przyjemniejsze, niż zwykle. Do tego typu programów należ bez wątpienia Timely, o którym będzie ten wpis.

Aplikacja z tego wpisu to standardowe narzędzie budzące. Jego najważniejszą funkcją jest aktywowanie wybranego przez nas dźwięku o konkretnej porze. Do dyspozycji autorzy programu oddali również stoper i minutnik. Ot, niby nic, co mogłoby zainteresować, a jednak! Mimo że wszystkie opcje oferowane przez Timely znaleźć można również domyślnie we wszystkich smarfonach z Androidem, warto pobrać ten program.

Opisywany budzik zasługuje na uwagę przede wszystkim ze względu na swój wygląd. Aplikacja od samego początku robi bardzo dobre wrażenie. Barwny ekran główny, ustawianie budzika poprzez przesuwanie osi czasu przewijającej się w bardzo efektowny sposób i świetne dobrane dźwięki – to wszystko sprawia, że Timely można nazwać niemal produktem idealnym.

Jak przystało na porządne narzędzie do budzenia, Timely oferuje użytkownikom wiele opcji budzika. Możemy skorzystać jedynie z tej standardowej, ale nikt nie broni nam także wybrać funkcji dezaktywacji budzika poprzez rozwiązywanie działań matematycznych czy wykonywania zadań w specjalnych mini-grach. Dostępny jest także tzw. inteligenty budzik, który uruchamia się w formie cichej melodii nawet pół godziny przed porą, w której chcemy być obudzeni.

Timely do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 9/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button