Badoo – poznaj nowych, fajnych ludzi

Lato już się rozpoczęło, a wkrótce rozpoczną się także wakacje. Oznacza to, że za naszymi oknami coraz częściej będzie pojawiało się słońce, a zamiast spędzać czas w domu będziemy wychodzić na zewnątrz. Jeżeli z różnych powodów nie macie jeszcze swojej przyjacielskiej paczki na zbliżające się upalne miesiące, to zachęcamy Was do zapoznania się z opisem społecznościowej aplikacji  Badoo, dzięki której można poznać wiele naprawdę fajnych ludzi.

Niektórzy z Was mogą pomyśleć sobie, że opisywana w tym wpisie aplikacja jest stworzona tylko i wyłącznie po to, by swatać ze sobą ludzi. Nic jednak bardziej mylnego. Badoo jest bowiem programem, który daje nam możliwość poznania nie tylko kogoś, kto chce stworzyć poważny związek, lecz także rozpoczęcia znajomości z ludźmi szukającymi osób do wyjścia na piwo, do kina albo wystawę.

Program domyślnie pokazuje nam zdjęcia zarejestrowanych osób z naszej najbliższej okolicy (brana jest pod uwagę nasza obecna lokalizacja), ale jest w nim, oczywiście,także  możliwość znalezienia kogoś z zupełnie innego miasta, niż to, w którym obecnie się znajdujemy. Poza wspominanym już kryterium związanym z miejscowością, możemy także wpisać interesujący nas przedział wiekowy oraz płeć szukanych przez nas ludzi. Dostępna jest też opcja określająca, co chcemy z daną osobą robić (zobaczenie zachodu słońca, spacer, wyjście do kina itp.).

Z racji tego, że Badoo jest dość popularne, liczba dostępnych w nim profili jest naprawdę spora. Nawet więc jeśli mieszkacie w nieco mniejszej miejscowości, program powinien znaleźć przynajmniej kilka osób spełniających Wasze oczekiwania.

Oczywiście, profil każdej znalezionej osoby możecie obejrzeć (wraz ze zdjęciami i informacjami) i dodać do ulubionych. Istnieje również funkcja, dzięki której można rozpocząć chat z wybraną przez nas kobietą bądź mężczyzną.

Co ciekawe, do wyszukiwania i podglądania kont użytkowników wcale nie jest niezbędna rejestracja w serwisie Badoo. Dla niektórych na pewno jest to atut programu, choć podejrzewamy, że są również osoby, które nie do końca są zadowolone z faktu, iż dosłownie każdy użytkownik aplikacji może sobie obejrzeć ich profil.

Na koniec warto wspomnieć jeszcze o możliwości dodania na swój pulpit specjalnego widżetu, pozwalającego nam na aktualne sprawdzanie naszego profilu i znajdujących się na nim wiadomości (oczywiście, odbieranie wiadomości możliwe jest dopiero po rejestracji w Badoo).

Aplikację społecznościową z tego wpisu możecie pobrać z AppStore i Google Play. W obu przypadkach program jest bezpłatny.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button