Music Off – aplikacja, która wyłączy muzykę, kiedy zaśniesz

Lubisz słuchać muzyki przed snem, lecz bardzo często zasypiasz jeszcze przed jej wyłączeniem? Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie dwie dobre wiadomości. Po pierwsze, nie Ty jedyny masz poważny problem, a po drugie, w Google Play już jakiś czas temu pojawiła się aplikacja „Music Off”, która rozwiąże Twój problem z zasypianiem z włączoną muzyką.

Wiele osób lubi posłuchać sobie ulubionych kawałków muzycznych, leżąc wieczorem w łóżku. Niestety, często zdarza się, że osoba słuchająca zasypia przy włączonej muzyce. Nie jest to, oczywiście, dobre, gdyż potrafi zakłócić nam sen, a także bardzo negatywnie wpłynąć na baterię w naszym urządzeniu. Na szczęście wymyślono już narzędzie załatwiające ten problem i jest nim właśnie opisywany tutaj Music Off.

Aplikacja stworzona przez programistów z ekipy nazwanej uTopia pozwala nam ustawić czas, po jakim wyłączyć ma się muzyka, w przypadku, gdy zaśniemy. Ogólnie rzecz biorąc, wygląda to, mniej więcej, w taki sposób: ustalamy, iż możemy usnąć, na przykład, w ciągu najbliższych 30 minut. W trakcie tego czasu muzyka w naszym odtwarzaczu cały czas jest włączona, lecz gdy owe pół godziny minie, utwór muzyczny zostaje stopniowo wyciszany. Jeżeli w trakcie tego wyciszenia użytkownik programu nie sięgnie po komórkę, odtwarzacz zakończy swoją pracę.

Oczywiście, aplikacja współpracuje z czujnikiem ruchu, dlatego trzeba pamiętać o tym, by nie kłaść telefonu zbyt blisko siebie, szczególnie jeśli lubicie się w nocy wiercić. Poza tym, musicie wiedzieć, że „Music Off” w wersji podstawowej nie potrafi wyłączyć radia, co może być dla niektórych sporym minusem programu.

Mimo że od opisywanego tutaj narzędzia nie wymagaliśmy jakiejś pięknej oprawy graficznej, przyjemny dla oka interfejs w „Music Off” pozytywnie nas zaskoczył. Gdy oprócz tego ujrzeliśmy jeszcze możliwość dodania do pulpitu widżetu, uznaliśmy, że koniecznie musimy przedstawić Wam dzieło uTopii.

Program „Music Off” znajdziecie w Google Play. Podstawowa wersja jest bezpłatna, lecz za niektóre opcje, na przykład wyłączanie radia, trzeba zapłacić niecałego dolara.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button