Weaphones – symulator broni na Androida

Wśród najpopularniejszych produkcji w Google Play można dostrzec kilka aplikacji, które ani nie są użyteczne, ani też nie są typowymi grami mobilnymi. Do tego typu programów zaliczyć można bez wątpienia odkryty ostatnio przez nas Weaphones, czyli symulator broni dostępny na telefony oraz tablety wyposażone w system operacyjny Android. Zaciekawieni działaniem wirtualnego pistoletu? W takim razie zapraszamy do lektury.

Początkowo zastanawialiśmy się, czy tak naprawdę jest w ogóle sens opisywać dla Was coś tak mało pożytecznego, jak wirtualna broń. Ostatecznie stwierdziliśmy jednak, że w urządzeniu każdego prawdziwego mężczyzny (bo raczej nie wydaje nam się, by kobiety zainteresowały się tym wpisem) powinna się znaleźć przynajmniej jedna mobilna zabawka, dzięki której będą mogli oni przynajmniej przez chwilę powspominać sobie czasy podwórkowych zabaw organizowanych ze znajomymi z osiedla.

Weaphones daje swoim użytkownikom możliwość skorzystania z kilku rodzajów broni. Poza zwykłym pistoletem i karabinem możemy także wybrać mobilny granat. Działanie tego ostatniego nie polega, oczywiście, na rzucaniu telefonem, a jedynie na wyciągnięciu zawleczki i odczekaniu pięciu sekund na wybuch na ekranie. Niby nic wielkiego, a jednak potrafi nieraz ucieszyć człowieka.

Jeżeli natomiast chodzi o pistolet bądź karabin, to ich działanie -rzecz jasna – wygląda inaczej, niż w przypadku granatów. Nie myślcie sobie jednak, że będziecie mogli w Weaphones strzelać bronią z nieskończoną ilością amunicji. Autorzy opisywanej przez nas aplikacji przygotowali bowiem świetny system przeładowywania broni, którego używanie sprawia niesamowitą frajdę.

Choć o tym nie wspomnieliśmy, mamy nadzieję, że domyśliliście się, że w Weaphones zostały zastosowane efekty dźwiękowe naśladujące broń. W końcu bez tego produkt od OranginalPlan na pewno nie znalazłby się tak wysoko w rankingach w Google Play.

A skoro już o sklepie z aplikacjami mowa, to Weaphones możecie pobrać z Google Play zupełnie za darmo. Pamiętajcie tylko, by po zainstalowaniu aplikacji nie zapomnieć o swoich codziennych obowiązkach ;)

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button