AppSale – promocje w AppStore #18

W dniu dzisiejszym cykl AppSale osiąga swoją dojrzałość. Co przygotowaliśmy dla swoich ulubionych Czytelników na własną osiemnastkę? Dla każdego coś dobrego. Serwujemy najlepsze przecenione aplikacje z iOS-owskiego sklepu. Co więcej – wszystkie propozycje są zupełnie darmowe. Warunek jest jeden: pobieracie bez zbędnej zwłoki. Większość wyprzedaży jest ograniczona w czasie – nie dajmy się zrobić w balona – Polacy lubią przeceny :) Gotowi? No to zaczynamy!

 

pizza1. Ada’s Pizzeria, czyli gra, w której użytkownicy uczą się, w jaki sposób prowadzić własny biznes, poznają tajniki tworzenia pysznej pizzy, zarabiają pieniądze, a dodatkowo dbają o swoich klientów. Gierka podzielona jest na kilkanaście etapów. W każdym levelu mamy do spełnienia określone zadania.

Pierwsze wyzwania są dość proste. Polegają bowiem na wyrobieniu ciasta, włożeniu go do piekarnika, a następnie podaniu klientowi. Należy zwracać uwagę na czas, w jakim wykonujemy zlecenia. Jeżeli zauważymy, że gość naszej pizzerii zaczyna się robić purpurowy z nerwów, musimy przyspieszyć, aby nie wyszedł z restauracji pełen złości.

Kolejne etapy są o wiele trudniejsze. Ludzie przychodzą z gotowymi pomysłami na pizze – okrągła, kwadratowa, z pieczarkami, cebulą, brokułami, serem, bez sera, z szynką itp. Musimy spełniać ich zachcianki na bieżąco, aby prestiż naszej działalności rósł, a nie spadał.

Do tej pory za Ada’s Pizzeria trzeba było zapłacić $0,99, obecnie gra jest zupełnie darmowa i możliwa do pobrania w AppStore.

 

ball2. Jet Ball – kolejna propozycja na dziś, która skierowana jest do graczy w dowolnym wieku. Aby dobrze sprawdzić się w grze, należy mieć dobrze wykształcony refleks. Nasze zadanie polega na uderzaniu piłką w przeszkody ,,podczepione” do sufitu, za pomocą specjalnej ,,tacki”, która znajduje się na dole ekranu.

Sterowanie paletką jest bardzo proste – polega jedynie na poruszaniu palcem w prawo, bądź w lewo. Zależnie od tego, pod jakim kątem odbijemy piłeczkę, kierujemy jej torem lotu, a w efekcie celowaniem w określone przeszkody.  Podczas gdy dostępne są ulepszenia. Kiedy zbijamy cegiełki, lub kolorowe kulki, zdarza się, że spadają z nich bonusowe fanty.

Niektóre z bonusów są podchwytliwe. Najczęściej jest tak, że z sufitu spadają petardy, lub specjalne kule, które przyspieszają ruch naszej piłeczki i umożliwiają powiększenie ilości zniszczonych przedmiotów, dzięki zwiększeniu gabarytów kulki do gry. Bywa niestety i tak, że pozorne ulepszenia spowalniają naszą kulkę, lub prowadzą do niechcianych przez nas efektów.

Gra jest jednak jedną z najbardziej znanych i lubianych przez starsze pokolenia. Polecamy! Powrót do przeszłości jest trendy! :)

Pobierz Jet Ball za darmo w AppStore. Poprzednia cena to $1,99.

 

samo3. Sane Lane – samochodówka stworzona z myślą o graczach, którzy nie przywiązują wielkiej wagi do grafiki. Aplikacja umożliwia pokonywanie trudnych tras i zbieranie złotych monet które jak się za chwile przekonacie, są niezwykle ważnym elementem gierki. Początkowo nie mamy wyboru: bierzemy takie autko, jakie jest – paskudne, białe, stare ,,rzęsicho”.

Sterowanie samochodem jest bardzo proste. Aby zmienić pas, wystarczy dotknąć prawej lub lewej części ekranu. Aby zwolnić, posługujemy się strzałką w dół. Skaczemy za pomocą strzały w górę. Skakanie może być przydatne, podczas unikania zderzenia z różnymi przeszkodami, jak na przykład trójkąty drogowe, postawione na środku jezdni.

Podczas przejażdżki zbieramy monety, które po pewnym czasie rosną do takich rozmiarów, że umożliwiają nam zakup upragnionego pojazdu, dostępnego w sklepie dla gracza. Niektóre samochody są zablokowane – aby je kupić, należy najpierw przejść kilka etapów.

Aplikacja przeceniona z $0,99 na $0,00. Pobierz Sane Lane za darmo w AppStore.

 

chic4. Chicken Revolution – pozabijajcie kurczaki za pomocą przeróżnych broni. Co powiecie na zaćlapanie kuraka za pomocą pomidorów? Naszym zadaniem w Chicken Revolution jest niedopuszczenie do sforsowania ogrodzenia przez złośliwe ptaszyska z kijami bejsbolowymi w ,,rękach”. W jaki sposób możemy temu zapobiec? Jedyną szansą jest atak…

Na dolnym pasku ekranu widzimy zasoby swojej amunicji. Jeżeli wyczerpiemy wszystkie źródła, musimy poczekać kilka sekund na ich odnowienie. Należy w taki sposób rozplanować atak, aby nawet podczas oczekiwania na nową broń, nasze ogrodzenie nie zostało zniszczone. Aby kurczak mógł przedostać się na drugą stronę nie wystarczy jedno jego uderzenie kijem. Musi się trochę namęczyć, co daje nam pewien margines czasu.

W sklepie dla gracza możemy dokupić pożądaną broń. Jedną z najważniejszych rzeczy w grze jest moc danego pocisku. Jeżeli chcemu użyć pomidorów do zabicia wojowniczego kurczaka, nie wystarczy jeden tylko ,,ostrzał”. W przypadku kija bejsbolowego możemy za jednym zamachem pozbawić życia nawet kilka marnych istnień. Im więcej gramy, tym większy arsenał jest do naszej dyspozycji. Kij i pomidory są podstawowymi formami ataku, jakim dysponujemy od początku.

Przecena z $0,99. Pobierz Chicken Revolution za darmo w AppStore.

 

run5.WeatherRun: Bike, Walk, Hike Tracker, Altimeter, logger – ze względu na  długą nazwę aplikacji, będziemy posługiwać się jej podstawowym ,,imieniem”: Weather Run. Program stworzony z myślą o osobach kochających sport. Przez słowo ,,sport” nie rozumiemy w tym przypadku bardzo zaawansowanych jego form. Jeżeli jeździsz na rowerze, spacerujesz, uprawia jogging, lub przygotowujesz się do maratonu, Weather Run sprawdzis się idealnie.

Dzięki opisywanej w tym podpunkcie produkcji, dowiesz się, jakie warunki panują na dworze, oraz czy pogoda, którą widzisz za oknem sprzyja uprawianiu sportu, który wybrałeś w ustawieniach profilu. Poza informacjami o pogodzie, aplikacja działa na zasadzie opisywanego przez nas jakiś czas temu RunKeeper’a.

Dzięki udostępnieniu danych lokalizacyjnych, apka zapisuje pokonaną przez nas trasę, wygłasza komunikaty dźwiękowe co kilka minut, oraz przewiduje i czyta szanse na załamanie pogody podczas naszej aktywności tak, abyśmy mogli uniknąć zagrożenia w przypadku nadchodzących burz, lub mocnych porywów wiatru.

Pobierz WeatherRun za darmo w AppStore. Przecena z $0,99.

 

puzzle6. Landscape Puzzle 3 In 1 – ktoś chętny na niebanalne puzzle? Jeżeli przepadacie za standardowymi, niewymyślnymi formami spędzania wolnego czasu, mobilne puzzle sprawdzą się w Waszym przypadku doskonale. Niezależnie od miejsca w którym jesteście, rozkładacie na swoim iPhonie puzzelki i gracie do woli.

Jak pewnie zauważyliście, do wyboru mamy trzy rodzaje puzzli. Na początku, po przyciśnięciu ,,play”, ukazują nam się trzy obrany z dziewczynką, na których widzimy różnice pomiędzy kolejnymi kategoriami gry. Pierwsza gra, to przerzucanie kwadratów w odpowiednie miejsca, z porozrzucanego po ekranie puzzlowego bałaganu, w kolejnej przerzucamy ,,kostki” w różne strony, na zasadzie łamigłówki, ostatnia natomiast polega na klikaniu w jeden kwadracik do momentu, aż układ będzie prawidłowy.

 Landscape Puzzle 3 In 1 podzielone jest na levele. Dopiero po przejściu jednego, odblokowujemy sobie kolejny. Wybierając odpowiadającą nam kategorię puzzli, ustalamy w jaki poziom trudności będziemy się bawić. Mamy dostępne rozmieszczenia: 3×3, 4×4 oraz 5×5.

Pobierz Landscape Puzzle 3 In 1 za darmo w AppStore. Poprzednia cena to $0,99.

 

Osiemnastka, osiemnastka i po osiemnastce. Jak Wam się podobają propozycje z dzisiejszego odcinka AppSale? Mamy nadzieję, że wiele aplikacji, które Wam podrzuciliśmy, przydadzą się w codziennym życiu użytkownika ,,jabłuszkowego” sprzętu. Ciepłego tygodnia!  :)

 

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button