Red Karaoke – Sing & Record – gotowi na karaoke?

Jeżeli lubicie śpiewać na żywo, jak prawdziwe gwiazdy – aplikacja Red Karaoke będzie Waszym najlepszym przyjacielem. Zdarza się, że znajomi narzekają na Wasz głos? Nie przejmujcie się – nagrywajcie dla siebie i odsłuchujcie w dowolnym momencie. Macie prawdziwy talent? Kariera stoi przed Wami otworem. Szlifujcie wokal, poprzez przesłuchiwanie swoich nagrań i wyłapywanie nieczystych nut. Powodzenia!

Codzienna dawka darmowych piosenek do występu karaoke – takie zadanie postawili przed sobą twórcy Red Karaoke – Sing & Record. W darmowej wersji programu ilość piosenek jest dość mocno okrojona. Ale o tym później. Uruchamiając apkę, musimy się zarejestrować za pomocą facebooka, lub nowego, świeżutkiego konta. Wszystko idzie sprawnie i w ciągu kilku sekund widzimy aplikację w pełnej okazałości. Przejrzysty interfejs, duże, kolorowe ikony z podpisami. Wszystko jasne: Karaokes, recordings, my karaoke, oraz info.

W zakładce infor znajdziemy najczęściej zadawane pytania dotyczące programy. Jeżeli odpowiedzi na swoje zapytanie nie znajdziemy w apce, możemy napisać maila, poprzez specjalnie przygotowany formularz.

W pierwszej zakładce znajdziemy setki piosenek, które oferowane są przez program – niestety praktycznie przy każdym kliknięciu widzimy wyskakujący na ekran wpis z informacją o wykupieniu pakietu VIP, w celu dalszej zabawy.

W każdej chwili możemy odsłuchiwać swoje nagrania (o ile uda nam się ich zebrać chociaż kilka w darmowej wersji), oraz rywalizować z innymi w rankingu, który wbudowany jest w program.

Podsumowując, aplikacja w wersji darmowej nie nadaje się do zabawy na dłuższą metę. Jedna piosenka dziennie – co to jest dla przyszłego wokalisty?! Jeżeli jesteście zainteresowani – proponujemy pełną wersję.

Pobierz Red Karaoke – Sing & Record za darmo w AppStore.

Ocena darmowej wersji Red Karaoke – Sing & Record od appsblog.pl: 3/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button