OpenCaching – czas wyruszyć po skarb!

Macie ochotę zabawić się w poszukiwaczy skarbów? Żaden problem. Nie musicie wcale posiadać wykrywacza metali czy innych profesjonalnych urządzeń. Wystarczy Wam jedynie telefon z Androidem, trochę chęci i – rzecz jasna – opisywana w tym wpisie aplikacja o nazwie OpenCaching.

open1

OpenCaching to aplikacja społecznościowo-przygodowa, której użytkownikami są osoby głodne przygód w nudnym, szarym świecie. Zabawa w aplikacji polega na znajdowaniu skarbów ukrytych przez inne osoby korzystające z programu. Brzmi ciekawie?

Za pomocą nadajnika GPS aplikacja lokalizuje nas, a następnie pokazuje, gdzie w naszej okolicy znajdują się tereny z ukrytymi skarbami. Każde wspomniane miejsce jest oceniane przez użytkowników, podana jest przy nim również skala trudności, dzięki czemu jesteśmy w stanie określić, czy podołamy określonej przygodzie.

open2

Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy także i my mogli dodawać nowe skarby. Możemy bawić się w samo ukrywanie różnego rodzaju przedmiotów bądź też próbowanie wszelkich zagadek polegających na szukaniu, rozszyfrowywaniu tekstów i jeszcze raz szukaniu.

Zabawa jest niezwykle przyjemna, jednak tylko wtedy, gdy należymy do miłośników pieszych wędrówek, a nie jesteśmy jedynie lecniuchami siedzącymi w fotelach.

Interfejs aplikacji OpenCaching jest przyjazny dla użytkownika. Wszystko jest w polskiej wersji językowej, dzięki czemu nie można sobie nie poradzić z obsługą. Czy mogę z czystym sumieniem polecić program? Zdecydowanie tak!

OpenCaching do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button