AppSale – promocje w AppStore #165

Krótko i na temat: ten wpis będzie zawierał trzy gry na jabłuszkowe urządzenia. Wszystkie będą z najwyższej półki i każda darmowa, mimo że normalnie kosztuje kilka, bądź kilkanaście złotych. Co tu dużo mówić – startujemy? Startujemy!

Oto produkcje, które w dniu dzisiejszym są dostępne za friko: Castle Clans: Age of Legends (przecena z $1,99 na zero), Battle Bros (przecena z $1,99 na zero), oraz Tales from the Dragon Mountain: the Lair (Full) (przecena z $6,99 na zero).

Pamiętajcie o tym, że ceny aktualne są na tę chwilę. W każdym momencie mogą wrócić do normy, więc spieszcie się z pobieraniem :)

Castle Clans: Age of Legends

ewfqe

Lubicie gry strategiczne? Świetnie się składa, bo znane Castle Clash jest obecnie dostępne zupełnie za darmo. Połączenie bijatyki, gry logicznej i strategii sprawia, że można w grze spędzić bardzo dużo godzin (wierzcie mi – wiem co mówię).

Poza kupowaniem budynków do swojej bazy, ulepszaniem ich, trenowaniem żołnierzy i ciągłym ich tresowaniem, wypełniamy misje za które dostajemy fanty, oraz atakujemy innych zawodników i punkty na mapie.

eqfqef

Wirtualna waluta pozwala na zabawę bez mikropłatności, chociaż dla chętnych taka opcja oczywiście istnieje ;)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Battle Bros

Co prawda ładowanie Battle Bros trwa dość długo i może zniechęcić – dajcie twórcom czas i poświęćcie kilka minut na pobieranie plików. Wkrótce się przekonacie dlaczego czasem 5 minut jest niczym w porównaniu do radochy wynikającej z gry.

Wcielając się w rolę rolnika, staramy się bronić swojej posiadłości przed intruzami. W tym celu musimy mieć oczy dookoła głowy. Do wykonania jest 18 misji, levele są ulepszone o wypasione pułapki i pełne ciekawych zadań.

Gracz ma okazję na grę w pojedynkę, bądź w trybie multiplayer. Mnie bardziej przypadła do gustu opcja numer jeden, chociaż wiem, że większość redakcji ,,pyka” właśnie w multiplayera :) Pobieramy!

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Tales from the Dragon Mountain: the Lair (Full)

Pełna wersja hidden objecta od G5 zawsze poprawia mi humor. Jedni powiedzą, że te gry są bezsensowne i dla idiotów, inni je kochają i nie wyobrażają sobie podróży pociągiem bez rozwikłania jakiejś zagadki. Ja zdecydowanie należę do tej drugiej grupy i będę bronić opisywanej produkcji jak demokracji :)

Standardowo – wybieramy poziom trudności (albo z pomocami, albo bez, albo z szybkim ładowaniem się podpowiedzi i aktywnymi strefami świecącymi, albo bez). Zaczynamy przygodę i dosłownie dajemy się wciągnąć.

Sterujemy pacając w różne miejsca na ekranie, rozwiązując logiczne zagadki, wymagające od nas zdecydowanie zorganizowanego myślenia. Jak zawsze strzał w 10 :)

Przecena z $6,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button