Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #123

Witajcie w 123 odcinku naszego cotygodniowego cyklu Androidowych Okazji. Tym razem do wpisu zagoszczą cztery gry na Androida, które normalnie kosztują sporo pieniędzy, lecz z różnych okazji zostały przecenione na kilka złotych. To jak? Jesteście gotowi na szok cenowy? :)

Oto propozycje na dziś: Super Crossfighter (przecena z około 8 złotych na 1,79 zł), Inferno 2 (przecena z około 12 złotych na 1,79 zł.), JoyJoy (przecena z około 8 złotych na 1,79 zł.), oraz Doomdark’s Revenge (przecena z około 16 złotych na 6,86 zł.).

Super Crossfighter

unnamed

Studio Radiangames  postanowiło dopieścić swoich użytkowników i zaoferowało pewien wypas promocji. W zasadzie większość najlepszych gier twórców można kupić za jedyne kilka złotych. Grzechem byłoby nie skorzystać, prawda? :)

Super Crossfighter to gra zręcznościowa w starym, dobrym stylu. Odblokowywanie power-upów, ulepszanie swoich obiektów i ciągłe skupienie będzie towarzyszyć nam przez cały czas spędzony w apce.

jhb

Do naszej dyspozycji oddano 150 fal przeciwników podzielonych na 5 epizodów. Dla chętnych – tryb surviwal. Dla amatorów – klasyczna rozgrywka w której nie można się nudzić :)

Przecena z około 8 złotych na 1,79 zł. Pobierz w Google Play.

Inferno 2

qqq

W Inferno 2 twórcy oferują graczom ponad 80 poziomów. Dzięki bardzo sympatycznemu systemowi sterowania, możemy spokojnie udać się na kibelek i bawić się w najlepsze przez długi czas.

Trzy poziomy trudności (możliwe do zmiany w każdym momencie) dają szansę na grę zarówno dla początkujących i zaawansowanych. Arsenał broni w produkcji jest wielki, dzięki czemu o nudzie można zapomnieć.

qq

Do odkrycia jest wiele tajemnych miejsc, do zabicia dziesiątki różnorodnych wrogów, a ścieżka dźwiękowa i graficzna przyprawia o lepszy humor od samego początku :)

Przecena z około 12 złotych na 1,79 zł. Pobierz w Google Play.

 

 

JoyJoy

wwww

Jak widzicie, JoyJoy od Radiangames charakteryzuje się dużo delikatniejszą grafiką, niż poprzednio opisywane gierki. Nie zmienia to jednak faktu, że wciąga tak samo jak poprzednie aplikacje.

Naszym głównym zadaniem jest odpychanie kolejnych fal przeciwników. Im dłużej uda nam się wytrwać na planszy, tym lepiej. Autorzy zadbali o ponad 25 fal i kilka ciekawych wyzwań.

www

Poziomów trudności jest aż 5 – w tym2 poziomy premiowe(piorun i Armored). Jeżeli przepadacie za tego typu produkcjami, koniecznie zabierajcie się za pobieranie, bo cena wkrótce może wrócić do normy.

Przecena z około 8 złotych na 1,79 zł. Pobierz w Google Play.

Doomdark’s Revenge

qwedew

Jak zdążyliście już pewnie zauważyć Doomdark’s Revenge to ciekawa gra z specyficznym stylu. Zabawa polega na walce i obronie. Istnieje multiplayer, więc swobodnie można grać samemu lub z przyjaciółmi.

Do dyspozycji oddano wiele różnych obiektów. Nie ma co ukrywać, że opisywany tytuł to połączenie strategii, przygodówki i gry logicznej. Jeśli więc taki miks Was pasuje, pobierajcie.

fwrfw

Spieszcie się z decyzją, bo cena może w każdej chwili wrócić do normy, a wtedy byłoby przykro :)

Przecena z około 16 złotych na 6,86 zł. Pobierz w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button