Clash Royale – najnowsze dzieło twórców Clash of Clans

Jeżeli komukolwiek trzeba przedstawiać grę Clash of Clans, oznacza to jedno – nie wie nic na temat gier na smartfony. Co będzie, jeśli powiem Wam, że twórcy tego hitu wydali nową produkcję? Clash Royale to połączenie kilku gatunków gier. To przede wszystkim tower defense, ale także karcianka i zręcznościówka w jednym. Oczywiście nie można zapomnieć o strategii. Jak taki miks wypadł na tle poprzedniego dzieła?

wgg

Nie będę Was trzymać długo w niepewności – gra jest niesamowita. Nawet tutorial trwający 7 leveli okazuje się przyjemnością, kiedy wkraczamy do świata Clash Royale. Te 7 leveli jest koniecznością, by móc rozpocząć samodzielną przygodę z innymi zawodnikami.

Plansza do gry podzielona jest na dwie części. Jedna to nasza baza z wieżyczkami. Druga to twierdza rywala. Każdy z nas na w dolnej części ekranu pasek, którego naładowanie daje szansę na wystawienie danego bohatera. I tutaj wkraczają karty i ,,karciankowatość” produkcji. Decydujemy na podstawie różnych informacji zawartych na kartonikach, jakiego bohatera wystawiamy.

wrg

Zwracamy uwagę na jego wytrzymałość, możliwość zadawania obrażeń, szybkość itp. Przeciągając kartonik na wybrane miejsce na ekranie, uruchamiany postać, która ma za zadanie atakować przeciwników.

Posiadamy kilka taki kart, które są swego rodzaju siłą wyższą – przykładowo za pomocą jednego kliknięcia możemy skierować strzały, bądź ognisty pocisk w stronę rywala.

rwg

Kiedy uda nam się wygrać kolejne pojedynki, otrzymamy pieniążki. Te przydają się do ulepszania bohaterów. Z czasem budujemy taką drużynę, na jaką mamy ochotę. Wybieramy najsilniejszych podopiecznych i wraz z nimi pędzimy w świat Clash Royal :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button