AppSale – promocje w AppStore #97

Nasz cykl AppSale powoli zbliża się do 100 odcinka! 97 wpis będzie poświęcony jakże zacnym produkcjom, które akurat w obecnej chwili są przecenione. Musice pamiętać o tym, że nie każda aplikacja pozostaje darmowa na stałe. Większość z nich to weekendowe, bądź kilkudniowe promocje. Spieszcie się, by nie stracić szansy na nabycie prawdziwych hitów za darmo, bądź półdarmo.

Wśród dzisiejszych propozycji znajdą się: Grand Theft Auto: Vice City w obniżonej cenie z $4,99 na $2,99Bike Baron w promocji z $0,99 na zeroHitman GO za niecałe dwa dolary zamiast pięciu, Pet Doctor przecenione z $2,99 na zero, oraz Fotoffiti w cenie całych zero złotych zamiast $0,99.

Grand Theft Auto: Vice City

GTA Vice City nie muszę nikomu przedstawiać. Znana produkcja przenosi gracza do lat 80-tych. Autorzy świetnie oddali klimat tamtych czasów. Wcielając się w rolę głównego bohatera, wypełniamy szereg misji, które mają nas doprowadzić na przestępczy szczyt. Mamy okazję na zabijanie, plądrowanie, niszczenie i zabawę. Podwożenie prostytutek, zabijanie ludzi, przejażdżki skradzionymi brykami to tylko kilka opcji, jakie dają nam twórcy.

Prawda jest taka, że GTA Vice City to prawdziwy klasyk i strzałem w kolano byłoby nie wykorzystanie okazji i nie dokonanie zakupu aplikacji po tak wielkiej przecenie. Giwery w dłoń i pobieramy!

Przecena z $4,99 na $2,99.

icon
Grand Theft Auto: Vice CityRockstar Games, Inc.Games29,99 złDownload

 

 

 Bike Baron

Jeżeli lubicie gierki zręcznościowe z masą leveli, z pewnością zachwycicie się Bike Baron. Aplikacja posiada ponad 140 poziomów pełnych przeszkód i niebezpieczeństw. Zasiadając za sterami motocykla, staramy się osiągnąć jak najwięcej. Dzięki kolekcjonowaniu monet jesteśmy w stanie ulepszać swoje wehikuły, a co za tym idzie – otrzymywać lepsze wyniki.

Gra dostępna jest za darmo. Oferuje ciekawą grafikę i godziny wyjęte z życiorysu. Do pokonania jest ponad 300 achievementsów, trasy liczone są już w setkach, a bohaterów można zmieniać jak rękawiczki. Polecamy!

Przecena z $0.99 na zero.

Item not available.

 

 

 Hitman GO

W Hitman GO wcielamy się w rolę Agenta 47. Naszym zadaniem jest rozwalanie wszystkich, którzy staną nam na drodze. Wydaje się proste? Oczywiście takie nie jest. Opisywana gra to logiczna układanka, w której należy eliminować niektóre postaci i strzec się strażników czyhających na jakikolwiek błąd. To zdecydowanie innowacyjna i piękna produkcja, która nadaje się jedynie dla dorosłych.

Poruszając się po wyznaczonych ścieżkach osiągamy swój cel, by w końcu móc przedostać się do kolejnego, trudniejszego poziomu. Na uwagę zasługuje oprawa audio, która inspirowana jest znanymi utworami. Tego nie da się opisać – to trzeba przeżyć. Jeżeli nie mieliście przyjemności grać w Hitman GO, czas nadrobić zaległości!

Przecena z $4,99 na $1,99.

icon
Hitman GOCDE Entertainment Ltd.Games29,99 złDownload

 

 

Pet Doctor

aaaaa

Studio Toca Boca słynie z niesamowitych produkcji dla dzieci. Nie inaczej jest w przypadku Pet Doctor. Dziecko ma okazję na zapoznanie się ze słodkimi stworzeniami potrzebującymi pomocy, a następnie z systemem medycznym oferowanym w wirtualnej placówce. Żółw przewrócony na plecy potrzebuje dużo mniej zainteresowania, niż na przykład chory układ pokarmowy jego kolegi.

Twórcy dbają o to, by poziom zadań był dopasowany do wieku odbiorców. Dziecko korzystając z aplikacji uczy się logicznego myślenia i szacunku do zwierzaków. Elementy opieki nad stworzeniami, jak na przykład karmienie ich po chorobie uczy empatii. Polecam wszystkim maluchom!

Przecena z $2,99 na zero.

Item not available.

 

 

Fotoffiti

pic

Szukacie fajnego edytora zdjęć? Sprawcie sobie Fotoffiti. Aplikacja jest banalna w obsłudze, a efekty, jakie dzięki niej osiągamy są po prostu rewelacyjne. Obrazy uzyskane po wykonaniu zdjęcia przypominają te, które możemy zobaczyć na murach. Efekty możemy dobierać indywidualnie, posługując się suwakami.

Zdjęcia robione na stare obecnie są bardzo modne, więc narzędzie z pewnością sprawdzi się podczas przygotowywania fotek na portale społecznościowe, czy do własnej kolekcji.

Przecena z $0.99 na zero.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button