Silly Cat – koci terrorysta

Jeżeli szukacie gierki, która po pierwsze poprawi Wam humor, po drugie pomoże w rozkręceniu umysłu, a po trzecie wypełni wolny czas, możecie z powodzeniem postawić na Silly Cat. Aplikacja jest zupełnie darmowa, nie wliczając w to podpowiedzi, które wymagają drobnych nakładów finansowych. Na szczęście nawet hinty możliwe są do ominięcia poprzez oglądanie sponsorowanych reklam.

Głównym bohaterem gierki jest mały kotek, który w zasadzie nami rządzi. Bez przerwy ma na coś zachciewajki, a my, jako dobre pańcie i panciowie, staramy się mu dogodzić. Wśród żądań naszego maleństwa znajdują się zabawki, pokarmy itp. Do przejścia są 24 misje.

Powiem szczerze, że gra nie jest taka prosta, jak może się to wydawać. Jest to połączenie produkcji logicznej z opieką nad wirtualnym zwierzakiem. Wiele elementów z ,,room escape” znajdziemy w Silly Cat. Przykładowo – by stworzyć zabawkę na patyku, należy najpierw przewertować wszystkie szuflady, pozbierać przedmioty, które mogą się przydać, połączyć kilka w jedną całość, rozwiązać zagadki, odgadnąć szyfr, by w końcu móc ofiarować podopiecznemu wymarzony przedmiot.

Przejście jednego poziomu bez podpowiedzi zajmuje (w zależności od farta) – od 5 – 15 minut. Jak się zapewne domyślacie, nie jest to więc bułka z masłem.

Na start dostajemy jedną podpowiedź. Podpowiedzią jest filmik, na którym autorzy pokazują przy pomocy myszki kolejne kroki, które powinniśmy wykonać. Po wykorzystaniu jednego hinta, kolejne możemy sobie dokupić za prawdziwe pieniądze, bądź w ramach sponsorowanych reklam, obejrzeć krótkie video.

Aplikacja od Hendy Cooker sprawdzi się w rękach dzieci i dorosłych. Jest to jedna z tych gier, przy których uśmiech nie schodzi z twarzy. Polecam ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button