Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #54

Hej, witamy Was w kolejnym odcinku Androidowych Okazji. Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was przeceny, które – mamy nadzieję – pomogą Wam zapomnieć nieco o zbliżającym się tygodniu i pozwolą w jakiś sposób zrelaksować się na kanapie w salonie. Czego możecie spodziewać się tym razem? Obiecujemy, że znajdziecie w naszym wpisie zarówno nieco nowości, jak i trochę klasyków, a wszystko to zarówno z naszego rodzimego podwórka, jak i od zagranicznych i bardzo znanych producentów. To jak – jesteście gotowi? Jeżeli tak, zaczynamy. Nie ma sensu dłużej trzymać Was w niepewności.

Grand Theft Auto 

Jeżeli nie wiecie, czym jest GTA, albo jesteście jeszcze bardzo młodymi ludźmi, albo po prostu dzisiaj po raz pierwszy macie kontakt z komputerem. Innych powodów trudno się doszukiwać. Seria Grand Theft Auto to bowiem bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, za produkcją której stoi nie byle jakie studio, bo Rockstar Games.

Z okazji 10-lecia premiery gry GTA: San Andreas, postanowiono w Google Play zrobić małą przecenę wszystkich gangsterskich gier przeniesionych z PC-ów na urządzenia mobilne. Tylko do końca weekendu możemy po okazyjnej cenie pobrać Grand Theft Auto III, GTA: Vice City oraz wspomniane już San Andreas. Tym, co kiedykolwiek mieli styczność z tymi produkcjami, raczej wiele pisać nie trzeba na temat wyprzedawanych apek. Nie różnią się one w zasadzie niczym od swoich komputerowych pierwowzorów, co jest nie lada gratką dla każdego miłośnika retro klimatów.

Wszystkie mobilne wersje GTA zostały w taki sposób stworzone, aby grało się w nie komfortowo na ekranie dotykowym. Strzałki oraz wszelkiego rodzaju przyciski akcji znakomicie zastępują klawiaturę oraz myszkę, co na pewno każdy z Was potwierdzi już po wykonaniu pierwszych kilku misji.

Grafika androidowego Grand Theft Auto nie pozostawia wiele do życzenia. Zgodnie z tym, co jest napisane wyżej  – wygląda ona niemalże tak samo, jak na komputerach osobistych. Jednym słowem – gierki prezentują się bardzo dobrze i zdecydowanie są godne polecenia.

Największej przeceny doczekało się GTA: San Andreas, które zostało przecenione o 40 procent. Najtaniej natomiast można w chwili obecnej kupić GTA III i Vice City. Cena tych apek wynosi 12 PLN. Pobierz GTA III za 12 PLN w Google Play, Pobierz za 12 PLN GTA Vice City w Google Play, Pobierz za 16,50 PLN GTA San Andreas w Google Play.

GravityLine

Tak, jak obiecywaliśmy – teraz czas na coś z polskiego podwórka. GravityLine to kolorowa i jedyna w swoim rodzaju zręcznościówka, której akcja rozgrywa się w świecie… bakterii. Jeżeli do tej pory nie słyszeliście o gierce stworzonej przez Gravitapp, teraz jest najlepszy czas na to, by nadrobić zaległości, ponieważ została ona przeceniona z nieco ponad trzech złotych do absolutnego zera!

W GravityLine wcielamy się w postać kulkowatej bakterii. Naszym zadaniem jest podróżowanie po różnych zakamarkach przedmiotów codziennego użytku i omijanie przeszkód. Nie występuje tutaj nic, czego nie można znaleźć w naturze, tak więc zadowoleni będą w tym przypadku bardziej fani biologii, aniżeli literatury Science-Fiction.

Opisywana produkcja oferuje nam kilkadziesiąt plansz w trybie przygodowym oraz rozgrywkę standardową, w której staramy się śrubować własne rekordy wyrażone w przebytych metrach. Zdecydowano się tu również na zastosowanie zakładki treningowej, gdzie możemy szlifować swoje umiejętności poruszania się mikroorganizmem. Naszym zdaniem, jest to spora zaleta.

Największym utrudnieniem dla gracza jest w GravityLine system sterowania. Opiera się on na dwóch przyciskach – jeden z nich służy do poruszania się po linii, natomiast drugi pozwala nam całkowicie zmieniać położenie. W teorii brzmi to banalnie, ale w praktyce zdecydowanie takie nie jest.

Promocja cenowa na polską grę potrwa prawdopodobnie tylko do końca niedzieli, tak więc warto skorzystać z niej jak najszybciej. To co – pobieracie? Pobieramy! Pobierz GravityLine za darmo w Google Play.

World of Goo 

Jedno z najbardziej znanych połączeń gry logicznej ze zręcznościówką. Pozwala nam kierować poczynaniami pewnej mazistej, czarnej substancji , która dzięki swoim zdolnością chce wydostać się z przeróżnych miejsc osadzonych w bliżej nieokreślonych lokalizacjach. World of Goo zostało pobrane i kupione przez wiele milionów ludzi na całym świecie, tak więc zdecydowanie warto poważnie potraktować jego przecenę z ponad 15 złotych na zaledwie 3,29 PLN.

Opisywana gierka oferuje nam ogromną ilość poziomów. O ile pierwsze z nich nie sprawiają większych problemów, o tyle te późniejsze są zdecydowanie większymi wyzwaniami, w których liczy się szybkie i sprawne myślenie.

Ogromną zaletą World of Goo jest nie tylko bardzo oryginalna rozgrywka, lecz również oprawa audiowizualna. Jeżeli umieszczony tutaj zrzut ekranu przekonuje Was do tego, by pobrać tę apkę, wiedzcie, że w rzeczywistości prezentuje się ona jeszcze lepiej, tak więc na pewno nie będziecie nią zawiedzeni. Zarówno jeśli chodzi o dźwięki, jak i wspomniany już wygląd.

Nie wiadomo dokładnie, ile potrwa przecena tego tytułu. Mając jednak wolne trzy złote, radzimy wykorzystać je właśnie na tę grę! Pobierz World of Goo za 3,29 PLN w Google Play.

Hitman Go 

Hitman to płatny zabójca, którego na pewno nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi gier  komputerowych.Produkcja o nazwie Hitman Go to jednak pierwsza w pełni mobilna wersja apki z serii z Agentem 47 w roli głównej, dlatego też warto bliżej jej się przyjrzeć nawet w sytuacji, gdy wszystkie jej PC-owe odmiany znamy tak dobrze, jak własną kieszeń.

W opisywanej grze mamy do przejścia prawie 50 poziomów, gdzie naszym zadaniem jest dotarcie do konkretnego celu, czyli mówiąc inaczej – zabicie wskazanego na ekranie osobnika. Sprawa nie jest trudna do wytłumaczenia – wszystko sprowadza się tutaj do wskazywania drogi naszemu zabójcy w taki sposób, by należycie wykonał swoje zlecenie. Problem jest taki, że wraz z naszym bohaterem poruszają się również jego wrogowie, a do tego jeden nieprzemyślany ruch skutkuje rozpoczęciem przygody od początku.

W porównaniu z innymi gierkami z Agentem 47, tutaj nie mamy do czynienia ze standardowym widokiem kamery. Wszystko przedstawione jest w rzucie izomerycznym, co początkowo nieco dziwi, jednak z czasem wydaje się być najlepszym z możliwych rozwiązań.

Nie można mieć do Hitman Go jakichkolwiek zarzutów w kwestii oprawy audiowizualnej. Gierka prezentuje się wyjątkowo dobrze i ciężko znaleźć w niej wady, które mogłoby Was do niej zniechęcić.

Produkcja od studia SQUARE ENIX została przeceniona o prawie pięćdziesiąt procent. Pobierz Hitman Go za 7,96 PLN w Google Play.

Słuchajcie, przykro nam to pisać, ale na dzisiaj to już wszystko, co dla Was przygotowaliśmy. Jeżeli skorzystaliście chociażby z jeden z wyżej wymienionych promocji, nasza misja zakończyła się sukcesem i jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni. Tradycyjnie już zachęcamy do komentarzy i zgłaszania do nas wszelakich uwag. Do następnej niedzieli, hej!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button