AppSale – promocje w AppStore #73

Witajcie w kolejnym, już 73 odcinku AppSale. Postaram się ograniczyć wstęp do minimum, by przejść do produkcji, które w iOS-owskim sklepie oznaczone są czerwoną metką, niczym ciuszki w outletach. Dzięki pobraniu wszystkich aplikacji zaproponowanych przeze mnie w dniu dzisiejszym, będziecie mogli oszczędzić kilka dyszek. Nie wiemy, jak długo promocje będą trwały, więc zachęcamy do jak najszybszego pobierania aplikacji. To jak? Zaczynamy?

Oto moi dzisiejsi goście: Family GPS Tracker (aplikacja umożliwiająca śledzenie członków rodziny za pomocą GPS)Tofu Go! (historia pewnego serka, który zwiewa przed chińskimi pałeczkami), Stickman Impossible Run (prosty, a jednocześnie wymagający runner dla każdego), IQ pro (aplikacja umożliwiająca sprawdzenie swojego ilorazu inteligencji), oraz Jenga (odstresowująca produkcja, w której staramy się zbudować najwyższą możliwą konstrukcję z dostępnych drewnianych elementów). 

Family GPS Tracker

lok

Opisywana aplikacja jest świetnym sposobem na zwiększenie ochrony swojego dziecka. Dzięki niej można sprawdzić lokalizację każdego członka rodziny w aktualnym czasie. Wystarczy zarejestrować się w portalu i być na bieżąco z wybrykami swojego dziecka, bądź … męża!

My, jako administratorzy, możemy zachować swoje położenie w tajemnicy, by nasze pociechy nie mogły nas wyśledzić. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by sprawdzać, gdzie aktualnie przebywa nasz bliski. Z jednej strony jest to zwiększenie bezpieczeństwa, a z drugiej dodatkowa kontrola nad dzieckiem. Należy wysłać zaproszenie do aplikacji, a następnie zaakceptować je na ekranie urządzenia należącego do potencjalnego ,,śledzonego”.

W stawieniach możemy zdefiniować bezpieczne i niebezpieczne strefy. Jeżeli dziecko przemieści się poza taki rejon, otrzymamy natychmiastowe powiadomienie do okna programu. Jak widzicie na obrazku powyżej, strefy te są bardzo dokładnie zaznaczone, byśmy jednym spojrzeniem na ekran mogli sprawdzić miejsce pobytu dziecka. Każdą lokalizację możemy zapisać w pamięci urządzenia, by na przykład móc monitorować malca w szkole. Jest to bardzo wygodna funkcja, która nie wymaga od nas poświęcania czasu na wbijanie codziennie tych samych regułek.

2

W aplikacji możemy wysyłać bezpłatne wiadomości, dzięki którym będziemy mogli w szybki i sprawny sposób porozumiewać się z bliskimi. Przecena jest duża – z $3,99 na zero.

icon
Find my Phone - Family LocatorFamily Locator LLCNavigationBezpłatneDownload

 

 

 Tofu Go!

Skoro wszyscy uwielbiają tofu, nie możemy pozwolić, by ostatni jego kawałek został strawiony przez soki żołądkowe. Wcielając się w postać białego kawałka sera, uciekamy po kuchennym stole przed chińskimi pałeczkami, które bez przerwy próbują złapać nas w swe drewniane szpony.

Gra jest bardzo zabawna i wciągająca. Omijamy takie przeszkody, jak naczynia, czy żywność, a zbieramy te, które wiszą w powietrzu. Postać skacze z lekkim opóźnieniem, gdyż przykleja się do kafelków – należy brać to pod uwagę podczas większych wygibasów ;) Za każdym razem, gdy chcę przeskoczyć przez przeszkodę w 6 planszy, okazuje się, że brakuje mi dosłownie kilku milimetrów – praktyka jednak czyni mistrza ;)

Runner, jak to runner – staramy się osiągnąć jak największą odległość, tracąc przy tym jak najmniejszą ilość żyć. Aplikacja została przeceniona z $0,99 na zero.

Item not available.

 

 

 Stickman Impossible Run

Głównym bohaterem Stickman Impossible Run jest znany wszystkim, patykowy ludzik. Staramy się biegać po kolorowych kafelkach jak najdalej tylko potrafimy. Postać porusza się bez naszej pomocy, jedna wykonuje skok tylko wtedy, gdy dotkniemy ekranu. Im dłużej przytrzymamy palec na wyświetlaczu, tym dalszy będzie skok. Szybkie pacnięcie jest dobre w sytuacji, gdy musimy po prostu zeskoczyć z wyższej platformy na niższą.

Nie powiem, by gra była prosta. Co pewien czas, prędkość się zwiększa, komplikując nam kompletnie sposób sterowania. Jest to fajny sposób na przyspieszenie naszej reakcji. Swoimi osiągnięciami możemy podzielić się ze znajomymi za pomocą Facebooka. Nic nie stoi na przeszkodzie, by obejrzeć wideo ze swoich poczynań.

Gra standardowo kosztuje $0,99, lecz dzięki uprzejmości jej autorów, obecnie można ją nabyć za friko. Uważam, że warto poświęcić chwilę na pobranie klasyka.

icon
Stickman Impossible RunDjinnworks GmbHGamesBezpłatneDownload

 

 

 IQ pro

Zastanawialiście się kiedyś nad poziomem swojego IQ? Zdarzało Wam się brać udział w testach online, które wymagały od Was na samym końcu płatności? Dzięki IQ pro, będziecie mieć okazję na sprawdzenie ilorazu swojej inteligencji zupełnie za darmo. Wybierzcie tryb zwykły, bądź przyspieszony, by zacząć test.

Zależnie od tego, jaki tryb wybierzecie, będzie odpowiadać na kilkadziesiąt pytań. Wynik powinien zmieścić się pomiędzy 50, a 160 punktami. Pytania dotyczą zwykle aspektów, które kojarzą się z matematyką, lecz nie musicie od razu uciekać od ekranu – to tylko figury – najważniejsze jest to, by dopasować do nich brakujący element. Narzędzie sprawdza umiejętność logicznego myślenia i szybką reakcję. Aby prawidłowo przebrnąć przez cały proces, powinniście zmieścić się w wyznaczonym na dolnym pasku czasie. W przypadku krótkiego trybu będzie to 30 minut, w klasycznym – godzina.

Przetestowałam aplikację i jestem zadowolona z poziomu swojego IQ ;) Wydaje mi się, że każdy jest ciekawy, jaka liczba pojawi się przy jego imieniu. Aby móc korzystać z możliwości aplikacji, należy podać swoje podstawowe dane. Oczywiście nie jest to program MENSy, więc nigdzie nie będziemy mogli udokumentować swoich cudownych punktów, mimo że na ekranie widnieje wspaniały certyfikat, łącznie z diagramami ,,reszty społeczeństwa”. Śmiało pobierajcie – przecena z $3,99.

icon
IQ Test: Brain Cognitive GamesGames for Friends LLCEducationBezpłatneDownload

 

 

 

 Jenga

Jenga to gra zręcznościowo-logiczna, w której musimy w taki sposób przestawiać klocki na pionowej budowli, by pięła się bez przerwy w górę. Wyjmując drewniane części z konstrukcji musimy uważać, by całość nie runęła na ziemię. W momencie w którym wszystko się wali, kończymy grę.

Prawidłowo wyciągnięte klocki nie powodują nawet zawahania budowli. Muszą być zabierane delikatnie, bez zbędnych ruchów. Płynność i wyczucie jest w tym przypadku bardzo ważne. Uwierzcie mi bądź nie, ale można się bardzo mocno wkręcić w pozornie banalną produkcję.

Za każdy odjęty klocek otrzymujemy pieniądze. Im więcej zbierzemy, tym lepiej. Sukces osiągamy wtedy, gdy budowla będzie wisiała praktycznie na włosku, a jednocześnie nie ulegnie przewróceniu. Z początku jest dość prosto, lecz z czasem nawet wydychane powietrze wprawia całość w ruch. Polecam wszystkim, którzy lubią odstresowujące gierki ;) Przecena z $3,99.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button