Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #29

Majówkowych imprezy, grille i spotkania po latach już za Wami czy może jeszcze dzisiaj czeka Was jakiś wypad? Bez względu na wszystko, na pewno po kilku dniach wolnego… należy Wam się odpoczynek. A jak wiadomo nie od dziś, najlepiej wypoczywa się przy dobrej aplikacji mobilnej. Jeśli w Waszym smartfonie bądź tablecie pustki, zapoznajcie się z tym, jakie promocje obecnie znaleźć można w Google Play. Jestem pewny niemalże w stu procentach, że nie będziecie zawiedzeni. Nieważne czy lubicie gry logiczne, zręcznościowe, czy… interesujecie się astronomią.

Doodle Kingdom HD

Niepozornie wyglądająca produkcja, która potrafi wciągnąć mocno jak sokowirówka owoc. W Doodle Kingdom HD przychodzi nam łączyć ze sobą różne wirtualne elementy w taki sposób, by powstały z nich rzeczy zupełnie nowe i równie przydatne. W większości gier najtrudniejsze są początki, ale tutaj tak naprawdę od samego początku do końca trzeba się tak samo nagłówkować, by osiągnąć zamierzony skutek.

doodli

Nie tylko poziom trudności, lecz także kilka trybów gry wyróżnia Doodle Kingdom HD na tle innych apek tego typu. Warto wspomnieć, że autorzy opisywanej produkcji oddali do naszej dyspozycji nie tylko zabawę polegającą na łączeniu elementów, lecz również fajną zręcznościówkę, gdzie celem numer jeden jest eliminowanie pojawiających się na ekranie potworów.

Gra potrafi zabrać nam z życia co najmniej kilka godzin. Uruchamia się ją na kilka minut, a gdy następnym razem spojrzy się na zegarek… okazuje się, że minęły bite dwie godziny. Biorąc pod uwagę, że Doodle Kingdom HD kosztuje obecnie nieco ponad 3 złote (na co dzień cena jest 50 procent większa) warto zastanowić się nad pobraniem. Szczególnie, że – jak widać – charakteryzuje się również barwną i oryginalną grafiką.

Pobierz Doodle Kingdom HD za 3,17 PLN w Google Play

Eye Color Changer Pro

Zawsze chcieliście mieć niebieskie oczy, a los obdarzył Was brązowymi bądź zielonymi? Żaden problem. Dzięki aplikacji o nazwie Eye Color Changer Pro będziecie mogli zmienić kolor tęczówki na taki, o jakim zawsze marzyliście. Co najważniejsze, cały proces zajmie Wam dosłownie minutkę, a więc nie będziecie zmuszeni ślęczeć nad Photoshopem przez pół dnia.

eye

Obsługa programu nie wymaga od nas znajomości pojęć fotograficznych ani też tym bardziej zaawansowanych narzędzi graficznych. Nasze zadanie ogranicza się jedynie do wybrania odpowiedniego zdjęcia i zaznaczenia na nim oczu za pomocą kilku prostych ruchów. Resztę załatwia Eye Color Changer Pro. Oczywiście, to my decydujemy o tym, czy oczy w kolorze piwnym mają zamienić się na zielone, błękitne czy… czerwone.

Fotografię stworzoną w aplikacji możemy w łatwy sposób umieścić na portalu społecznościowym Facebook bądź też na Twitterze. Wśród funkcji znaleźć też można przycisk do ekspresowego wysyłania e-maila. Ogólnie rzecz biorąc, jest tutaj wszystko, co powinno być. Bez zbędnych dodatków czy udziwnień.

Eye Color Changer Pro kosztuje na co dzień $1,99. Obecnie można dorwać to fotograficzne narzędzie za połowę mniej. Warto? Jeśli lubicie się bawić w tego typu programach, uważam, że tak. 

Pobierz Eye Color Changer Pro za 3,00 PLN w Google Play

Mic Block -Call

Cenicie swoją prywatność? W takim razie czy zdajecie sobie sprawę, że instalując ogromną ilość aplikacji na Androida, wyrażacie zgodę na dostęp do mikrofonu w Waszym smartfonie? Oznacza to, że w każdej chwili Wasze rozmowy mogą zostać nagrane i wykorzystane. Chcąc uniknąć nieprzyjemnych sytuacji tego typu, warto pobrać z Google Play narzędzie o nazwie Mic Block -Call.

Mic Block -Call za pomocą dosłownie jednego przycisku blokuje wszelkie próby dostępu do naszego mikrofonu, dzięki czemu możemy być pewni, że nie staniemy się ofiarą jakiegokolwiek programu szpiegującego. Warto wspomnieć też, że apka skanuje każdy nowo zainstalowany przez nas program i informuje o wszelkich podejrzanych uprawnieniach związanych z mikrofonem.

Mimo że Mic Block -Call dostępny jest w angielskiej wersji językowej, nie trzeba być poliglotą, by wiedzieć jak z niego korzystać. Osobiście pomysł na apkę oraz samo jej wykonanie przypadły mi do gustu. Mam nadzieję, że Wy także uświadomicie sobie dzięki niej, że trzeba bardzo uważać na to, jakich uprawnień wymagają konkretne tytuły dostępne w Google Play.

Program kosztuje zazwyczaj $2,79. Tylko do końca dzisiejszego dnia jego pobranie wiąże się z kosztem wynoszącym $1,79. Bezpieczeństwo przede wszystkim, tak więc myślę, że powinniście rozważyć kupienie tej aplikacji.

Pobierz Mic Block -Call za 4,89 PLN w Google Play

Star Wars Pinball 3

Z okazji czwartego maja, czyli światowego dnia Gwiezdnych Wojen, przeceniona została w Google Play produkcja Star Wars Pinball 3. Jeśli lubicie sagę George’a Lucasa, na pewno nie przejdziecie obok tej promocji obojętnie. Tym bardziej, że dostępna jest tylko do godziny 23.59, tak więc nie ma zbyt wiele czasu na zadawanie pytań w stylu „warto pobrać tę grę czy nie?”.

Star Wars Pinball 3 – jak wskazuje na to sama nazwa apki – pozwala nam na grę w pinballa, czyli tzw. flippery, których wygląd jest ściśle związany z filmami Star Wars. Każdy stół posiada elementy z konkretnej części produkcji. Oczywiście, nie tylko sama grafika, lecz również efekty dźwiękowe dają nam do zrozumienia, że apka studia Zen jest skierowana głównie do rycerzy Jedi.

Mimo że gra oferuje nam zaledwie trzy plansze, warta jest swojej ceny. Po pierwsze, dlatego, że można w nią grać dosłownie bez końca, a po drugie – ze względu na jej dobre wykonanie, które robi wrażenie od pierwszego uruchomienia.

Flipperowe Gwiezdne Wojny można obecnie pobrać za niecałego dolara. Po godzinie dwunastej w nocy cena wzrośnie dwukrotnie. Zakasujecie zatem rękawy i korzystajcie z okazji, póki jeszcze jest taka możliwość.

Pobierz Star Wars Pinball 3 za 2,99 PLN w Google Play

SkySafari 4

Na koniec, zgodnie z tym, co zapowiadałem, małe co nieco dla miłośników astronomii. Program SkySafari 4 to znakomite narzędzie, pozwalające nam na bezproblemową orientację na aktualnie widzianym przez nas nieboskłonie. Dzięki tej dość prosto wyglądającej aplikacji możemy nie tylko sprawdzić, jaką gwiazdę aktualnie obserwujemy, lecz także zobaczyć, jak niebo wyglądało w danym miejscu 100 lat wcześniej bądź też jakie będzie w bliższej lub dalekiej przyszłości.

Poruszanie się po programie nie sprawia większych problemów. Wszystkie animacje działają w niej poprawnie, podobnie jak interfejs, na który bardzo przyjemnie się patrzy. Myślę, że stronąę wizualną SkySafari 4 najlepiej ukazują screeny, tak więc w tej kwestii moje słowa są zbędne.

Podstawowa wersja apki została przeceniona do zaledwie jednego dolara, czyli o prawie 70 procent w porównaniu ze swoją standardową ceną. Warto wspomnieć, że zdecydowano się również na obniżenie wartości wersji PLUS oraz PRO.

Pobierz SkySafari 4 za 3,00 PLN w Google Play

Na dzisiaj to wszystko. Mam nadzieję, że pobraliście sobie jakieś fajne aplikacje i gry, dzięki czemu przez najbliższy tydzień nie będziecie narzekać na nudę. Pozdrowienia i do usłyszenia za tydzień! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button