Apache 3D – helikopter w akcji

Apache 3D to świetna gierka dla fanów wszelkiego rodzaju pojazdów powietrznych. Zadaniem gracza jest wykonywanie trudnych misji za sterami helikoptera wojskowego. Po pewnym czasie, kiedy umiejętności kontroli nad tą wielką maszyną opanujecie do perfekcji, będziecie mięli szansę na wykazanie się w airshow.

W Apache 3D Sim mamy możliwość zabawy free flight, gdzie uczymy się podstaw obsługiwania helikoptera i poznajemy miejsca, w których będzie nam dane latać i przechodzić misje. Kiedy tutoriala będziemy mieć za sobą, warto udać się na misje, w których do wykonania mamy pewne zadania.

Misji jest oczywiście bardzo dużo, jeżeli nie przejdziemy pierwszej, nie ma szans na rozpoczęcie kolejnej. Jak wspominałam wyżej – airshow możemy uruchomić dopiero po odblokowaniu wszystkich ,,missions”.

Czego możemy spodziewać się w misjach? Przede wszystkim latania w miejsca, które wyznaczone są zielonym punktem, lądowania w określonych zakamarkach, ataku konkretnych budowli, oraz wielu innych ciekawych przygód.

Dzięki kilku kamerom, możemy oglądać przestrzeń powietrzną z perspektywy kokpitu, ziemi, boku samolotu, lub z ,,lotu ptaka”. Możemy monitorować wszystko przez wbudowana lornetkę.

Szata graficzna w Apache 3D Sim jest na wysokim poziomie. Efekty dźwiękowe może nie są rewelacyjne, ale dają radę.  Polecamy – gra zebrała miliony świetnych opinii i stała się jedną z najlepszych płatnych gier na świecie.

Pobierz Apache 3D Sim za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button