Adjustaball – pompowana kula daje porządnie w kość

Macie ochotę na pozornie prostą grę zręcznościową, po przetestowaniu której nie będziecie wiedzieć, czy śmiać się, czy płakać? :) Jeśli tak, koniecznie zwróćcie uwagę na Adjustaball. Gra dostępna jest na urządzenia z Androidem, jak i iOS-em. Dla większości z Was będzie więc dostępna od ręki i za friko :)

efwwef

W grze przychodzi nam sterować ilością powietrza w balonie. Innymi słowy – pompujemy, bądź spuszczamy powietrze, w zależności od otoczenia, w jakim się aktualnie znajdujemy.

Kula w kolorze czarnym jest ,,bezpieczna”. Nie zagraża jej pęknięcie – przynajmniej nie z powodu nadmiernego napowietrzenia, bądź ujścia. Kiedy zaczyna pojawiać się czerwona barwa, musimy uważać. Jest to pierwszy sygnał ostrzegawczy (i ostatni) przed pęknięciem naszej bohaterki na milion kawałków.

fqee

Naszym zadaniem jest pokonanie 100 leveli. Zaczynamy od ostatniego i systematycznie przechodzimy do niższych (wcale nie łatwiejszych). Twórcy co jakiś czas rzucają pocieszającymi komentarzami w stylu ,,czy wiesz, że grę udało się przejść tylko 4 osobom na świecie”, albo ,,wiesz, zawsze możesz skipnąć level jeśli jest zbyt trudny”.

Skipnięcie jest przydatne w momencie, gdy nasze nerwy są już porządnie zszargane. Wystarczy chwila poświęcona na obejrzenie sponsorowanej reklamy i pyk – jesteśmy w niższej planszy. Musimy tak pompować (dotykając ekranu i puszczając), by kula zawsze znalazła się w wolnej przestrzeni, z dala od ścian, czy kolców.

edqf

Fajna zabawa za kibelek. Polecam zdecydowanie wszystkim fanom dynamicznych apek :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button