Dr. Panda’s Home – fantastyczna aplikacja dla dzieci

Użytkownicy jabłuszkowych urządzeń kolejny już raz mają okazję na wypróbowanie dotychczas płatnej aplikacji zupełnie za darmo. Dr. Panda’s Home w Google Play kosztuje prawie 10 złotych. Zastanawiacie się, czy warto wydać dychę na aplikację dla dziecka? W tym wpisie dowiecie się wszystkiego!

Głównymi bohaterami aplikacji są zabawne zwierzątka – słoń, świnka i lisek. Postaci mają do wykonania różne domowe zadania, rozpoczynając od prania, układania ubrań w szafkach, mycia okien, kończąc na przygotowywaniu posiłków. Oczywiście bez naszej pomocy się nie obędzie. O tym jednak za chwilę.

Ważnym punktem aplikacji jest świnka skarbonka. To własnie w niej zbieramy oszczędności. Za trzy wykonane zadania otrzymujemy 1 złotego pieniążka, którego własnoręcznie kierujemy do skarbonki. Jeżeli uda nam się zebrać odpowiednią kwotę, będziemy mogli w wirtualnym sklepie kupić sobie dodatkowe zabawki. Ceny zaczynają się od 2 złotych monet. Im droższa zabawka, tym więcej możliwości z nią związanych. Świetny sposób na nauczenie dziecka wartości pieniądza.

By kupić sobie porządną zabawkę, maluch musi odkładać. Monetę dostajemy za wykonanie trzech wyznaczonych zadań (przykładowo: umycie okien, posegregowanie prania i zrobienie śniadania). Kiedy wszystko będzie zrobione jak należy, pierwszy pieniążek ląduje w śwince. Chcąc kupić zabawkę za 7 monet, należy wykonać łącznie 21 zadań – może to niemało, ale zdecydowanie warto.

Oprawa audiowizualna aplikacji jest bardzo przyjemna. Zdecydowanie warto wydać nawet dychę na produkcję studia TribePlay – to nie tylko inwestycja w zajęcie dziecka, ale także jego naukę. Szczerze polecam! Użytkowników jabłuszkowych sprzętów zachęcam do szybkiego decydowania się na pobranie apki – promocja jest ograniczona w czasie.

Pobierz w AppStore(banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Dr. Panda HomeDr. Panda LtdEducation18,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button