3D Limo Parking Simulator – potrafisz zaparkować limuzynę?

Jeżeli lubicie gry symulatory, 3D Limo Parking Simulator powinno przypaść Wam do gustu przede wszystkim ze względu na dobrą grafikę. Dodatkowo fani czterech kółek będą mogli sprawdzić się za sterami najlepszych limuzyn świata. Możliwość zmiany układu kamer powoduje, że gra się dobrze i bardzo realistycznie.

Gra o nazwie 3D Limo Parking Simulator to kolejna produkcja z kategorii symulatorów. Testowaliśmy już wiele tego typu aplikacji, jednak parkowanie limuzyną spodobało nam się najbardziej. Do przejścia mamy całą masę ciekawych leveli, w których musimy wykazać się precyzją i odpowiedzialnością w podejmowaniu decyzji.

Sterowanie w 3D Limo Parking Simulator jest bardzo proste i przyjemne. Do dyspozycji graczy oddano pedał gazu oraz hamulca, który działa również jako wsteczny. Z lewej strony widzimy dwie strzałki, oznaczające kierunek poruszania się auta.

Skąd wiemy gdzie mamy jechać? Należy zwracać uwagę na znaki narysowane na drodze –  jeżeli widzimy strzałkę w prawo, trzeba kierować się właśnie w tę stronę, bo kilka przecznic dalej będzie przygotowane dla nas miejsce parkingowe.

Skoro 3D Limo Parking Simulator to parkowanie musimy opanować do perfekcji. Jeśli po drodze dotkniemy jakiejkolwiek przeszkody – zaczynamy grę od nowa. Punktem kulminacyjnym etapu jest właśnie parkowanie. W wyznaczonym polu należy zaparkować samochód z dużą precyzją, aby uzyskać jak najwyższy pułap punktowy. Mamy szanse na otrzymanie od 1 do 3 gwiazdek za naszą jazdę.

Pobierz 3D Limo Parking Simulator za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button