Bord – malowanie kredą na ekranie jabłuszkowego sprzętu

Już coraz rzadziej spotykamy zwykłe tablice, na których można malować kredą. Szkoły są miejscami, w których te prawie już przeżytki można bez problemu znaleźć. Szkoda, bo malowanie po tablicy jest jednym z najciekawszych zajęć, jakie można zaproponować dziecku. Zamiast kupować podrabiane, tanie tablice, które rysują się po kilku maźnięciach kredą – zaopatrzcie swoje jabłuszkowe urządzenia w mobilną tablicę Bord. Powróćcie do czasów dzieciństwa, albo dajcie sporo frajdy swoim podopiecznym.

Aplikacja Bord to nic innego jak standardowa tablica, po której można rysować tylko kredą – oczywiście tą mobilną. Do wyboru mamy dwa kolory tła – zielony oraz szary (takie właśnie spotyka się najczęściej w szkołach). Kredy są zawsze na dolnym pasku. Możemy użyć białej, żółtej, czerwonej, zielonej, niebieskiej lub różowej.

Twórcy aplikacji dodali również możliwość zmiany średnicy kredy, przez co rysowane przez nas wzory mogą mieć różnej szerokości kontury. Stworzony obrazek, bądź napis możemy zapisać na rolce aparatu, wysłać pocztą,, lub udostępnić za pomocą Facebooka, bądź Twittera.

Jeżeli mamy ochotę zmodyfikować zrobione już przez nas zdjęcie, wystarczy wczytać je do pamięci programu, aby bawić się we własną, oryginalną twórczość.
Szczerze polecamy – i tym starszym i młodszym Czytelnikom appsblog.pl

Pobierz Bord za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button