Candy Blast Mania – rozbijaj słodkie klocuszki

Candy Blast Mania to kolejna gra, w której należy rozbić minimum trzy klocki z jednakowymi słodyczami, aby zdobyć punkty. Żałujemy trochę, że twórcy tej produkcji nie wymyślili nic swojego, tylko skopiowali stworzone już gierki jak: Candy Crush Saga, czy Pet Rescue Saga. Pomimo tego rażącego w oczy podobieństwa, postaramy się obiektywnie podejść do aplikacji.

Podobnie jak w przybliżonych wyżej grach, w Candy Blast Mania naszym zadaniem jest skupianie w jednej linii słodyczy w takim samym kształcie. Najlepiej, jeżeli jest ich jak najwięcej – ważne, aby było minimalnie trzy. Każda ,,trójka” znika i nabija punkty. W górnym prawym rogu widzimy klocki, jakie należy pozbijać, aby przejść level (chyba to jest jedyna nowość w tej grze).

Początkowe etapy to tutorial. Dowiadujemy się, w jaki sposób układać klocki, aby przechodzić sprytnie plansze. Zdarza się, że na jeden level przypada określona ilość ruchów – musimy się w nich zmieścić, aby nie stracić ,,życia”. Do dyspozycji mamy 5 żyć, które z każdą porażką zmniejszają się o jeden i uszczuplają nasze szanse na przejście do kolejnego wyzwania.

Aby szanse się odbudowały, należy odczekać kilkanaście minut, bądź poprosić o nie znajomych z Facebooka (co najbardziej denerwuje w tego typu grach). Oczywiście do dyspozycji mamy masę mikropłatności – nie trzeba ich jednak wykorzystywać. Nic nam się nie stanie, jak poczekamy 30 minut na życie.

Pobierz Candy Blast Mania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10 (za ściągnięty pomysł).

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button