Animal Voyage: Island Adventure – ratuj uwięzione zwierzęta

Animal Voyage: Island Adventure to gra strategiczna, w której zadaniem gracza jest przemierzanie kolejnych wysp, w poszukiwaniu uwięzionych zwierząt. Do dyspozycji graczy początkowo oddano jedynie szopa pracza, który ile sił w łapkach – penetruje wyspę i szuka zniszczonych mostów, które następnie naprawia, bądź gęstwin, które wycina swoimi ostrymi ząbkami, lub ogonem. Polecamy wszystkim, którzy lubią tego typu produkcje.

Plansza po której poruszamy się w Animal Voyage: Island Adventure jest bardzo kolorowa i ładna. Na wyspie, którą oddano nam w użytkowanie znajdziemy wiele starych, zniszczonych budynków, które warto odbudować, by wróciły do swoich łask i dawały nam profity. Mamy również szanse na kupowanie nowych miejsc i poszerzanie rejonu, w którym prowadzimy poszukiwania.

Do naszej dyspozycji oddano szopa pracza, który wykonuje wyznaczone przez nas zadania – między innymi wycina niepotrzebne gęstwiny drzew i krzewów. Czasem zdarza się, że w trawach znajdzie jakiś fant – dołącza on wówczas do naszej kolekcji.

W grze naszym zadaniem jest przede wszystkim ratowanie zwierząt, które zostały uwięzione na wyspie dawno temu, nakarmienie ich i danie im nowego domu na naszym terytorium.

Każdy uratowany zwierzak dołącza do naszej ,,ekipy” poszukiwawczej. Należy zwracać uwagę na to, że podopieczni muszą coś jeść – dlatego właśnie ważne jest prowadzenie gospodarstwa, w którym produkujemy żywność.

Ciekawą rzeczą jest to, że mamy do odkrycia kilka wysp, do których należy się najpierw dostać za pomocą statku, bądź innego środka transportu. Polecamy!

Pobierz Animal Voyage: Island Adventure za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button