Anger of Stick 2 – miejska bijatyko-strzelanka

Jeżeli nie jesteście posiadaczami bardzo wydajnych urządzeń, które są w stanie „udźwignąć” najnowsze mobilne produkcje, a  odczuwacie od czasu do czasu nieodpartą chęć sięgnięcia po wirtualną broń i rozprawienia się ze złymi osobnikami, gra Anger of Stick 2 wydaje się idealnie pasować do Waszych potrzeb.

Głównym bohaterem gry Anger of Stick 2 jest nieznany z imienia i nazwiska ludzik, który przypomina postaci rysowane przez dzieci ze szkoły podstawowej. Fabuła opisywanej produkcji nie jest dokładnie znana. Wiadomo jedynie, że na pewne miasto napadła grupa niebezpiecznych ludzi. I tak naprawdę wystarcza to do tego, by grając w produkcję MiniClipa dobrze się bawić i wciągnąć na długie godziny.

„Bijatyko-strzelanka” z tego wpisu oferuje trzy tryby rozgrywki: Jump Jump, Survival i Doodle Runner. Każdy z nich opiera się na dość prostym mechanizmie, dzięki czemu nie trzeba przesadnie długo zapoznawać się z zasadami, by robić to, czego oczekiwali od nas autorzy.

We wspomnianym trybie „Jump, Jump” odbywamy spacerek po mieście, a naszym celem jest  niszczenie wszystkich wrogów, jacy postanowią stanąć nam na drodze. Jak się nietrudno domyślić, w Survivalu musimy przede wszystkim starać się jak najdłuższej przetrwać na mapie, odpierając ataki przeciwników. Doodle Runner opiera się natomiast na rozgrywce w stylu „biegnij przed siebie, omijaj przeszkody i zdobywaj dużo punktów”.

Aby Anger of Stick 2 nie było zbyt monotonne, jego autorzy postanowili wyposażyć głównego bohatera nie tylko w zwykłą broń w postaci pięści, lecz także dodali możliwość odblokowania innych przedmiotów służących do niszczenia wrogów. Do dyspozycji oddano, między innymi: mini-guna, uzi, a nawet miecz, które połączyć można z helikopterem bądź specjalnym robotem mechanicznym.

Jak przystało na grę od Miniclipa, opisywana produkcja pod względem audiowizualnym prezentuje się całkiem dobrze. Wprawdzie nie może pochwalić się  nowoczesną trójwymiarową grafiką czy profesjonalnym soundtrackiem, ale i tak zaliczyć ją można do tych bardziej udanych.

Anger of Stick 2 znajdziecie w Google Play i AppStore. Gra w wersji na Androida jest bezpłatna, a na iOS-a kosztuje niecałego dolara.

Ocena AppsBlog.pl: 4-/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button