High School Fighter – kujon też potrafi nieźle przyłożyć!

Macie ochotę – bez jakichkolwiek konsekwencji – wyżyć się na nauczycielach, słodkich i niegrzeszących inteligencją cheerleaderkach czy też szkolnych gwiazdach sportu? Jeżeli odpowiedzieliście na postawione przez nas pytanie twierdząco, z całą pewnością powinniście przypatrzeć się bliżej produkcji o nazwie High School Fighter.

Akcja gry High School Fighter rozgrywa się w jednej z typowych amerykańskich szkół. Wprawdzie zachodnie szkolne realia różnią się sporo od tych naszych, polskich, jednak produkcja stworzona przez Tapps powinna spodobać się również i rodzimym uczniom. W końcu nieważne czy dyrektor bądź nauczycielka jest z Polski, czy z USA. Ważne, że można się na nich wyżyć, prawda? ;)

Do naszej dyspozycji oddano w opisywanej grze pięć postaci. To, którą postanowimy się poruszać i łamać ludziom nosy zależy tylko i wyłącznie od nas. Już od pierwszego uruchomienia widać, że autorzy gry mają spore poczucie humoru. Bohaterowie reprezentujący grono kujonów, szkolnych sportowców czy też nauczycieli w wieku przedemerytalnym wyglądają przesympatycznie, co – musimy przyznać – przypadło nam do gustu.

Rozgrywka w grze ogranicza się jedynie do decydowania o sile uderzenia, a także unikania ciosów zadawanych przez przeciwników. Charakter sterowanej przez nas postaci ma spory wpływ na to, jak duże obrażenia zadajemy przy jednym uderzeniu oraz jak często trafia nas przeciwnik. Wiadomo, kujon nie ma tyle samo siły co umięśniony sportowiec. Jajogłowy też ma jednak swoje atuty – lata spędzone w placówce oświatowej nauczyły go, na przykład, jak skutecznie unikać ataków.

Dość barwna oprawa graficzna zastosowana w High School Fighter może się podobać. Niestety, gra sama w sobie bardzo szybko się nudzi. Pomysł jest naprawdę całkiem niezły. Problem tylko w tym, że w trakcie rozgrywki nie ma wielu sposobów, dzięki którym moglibyśmy urozmaicić zabawę, co jest sporym minusem.

Grę opisywaną w tym wpisie znajdziecie w Google Play. Jest ona darmowa, tak więc możecie kilka minut pograć, a następnie bez większych skrupułów usunąć ją ze swojego urządzenia.

Ocena AppsBlog.pl: 4/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button