Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #52

Cześć i czołem! Mamy nadzieję, że przez cały tydzień udało Wam się zaoszczędzić nieco pieniędzy, bo w tym tygodniu twórcy gier i aplikacji na Androida uraczyli nas naprawdę ogromną ilością przecen. Z racji tego, że liczba produkcji w wyjątkowych cenach jest naprawdę spora, postanowiliśmy pięćdziesiąty drugi odcinek Androidowych Okazji potraktować nieco inaczej, niż pozostałe. Spodziewajcie się dzisiaj zatem mniejszej ilości szczegółowych konkretów oraz większej dawki konkretów, dzięki którym będziecie mogli kupić „po taniości” jeszcze więcej apek.

Shadowrun Returns

Jeśli lubicie spędzać czas, grając nie tylko na urządzeniach mobilnych, lecz również PC-ach, na pewno obiła Wam się o uszy nazwa Shadowrun Returns. Opisywana produkcja to klasyczna produkcja z gatunku RPG, w której mamy okazję kierować losami ludzi mieszkających w futurystycznym, brudnym świecie pełnym nowoczesnych wynalazków, orków oraz… krasnoludów.

W grze naszym głównym zadaniem jest wykonywać powierzone nam zadania. Metoda ich rozwiązywania jest ściśle powiązana z fabułą, dzięki czemu łatwo wczuć się w klimat wirtualnego świata i zupełnie zapomnieć o wszystkim, co nas otacza. Rozgrywka działa na zasadzie pojedynków turowych, co z pewnością nie wszyscy z Was będą uznawać za zaletę.

Plusem Shadowrun Returns jest natomiast bez wątpienia oprawa graficzna. Od samego początku sprawia wrażenie dobrze wykonanej. Trudno napotkać w niej na jakieś niedociągnięcia, szczególnie jeśli do gier nie używamy tabletu, lecz smartfona.

Gra studia Harebrained Schemes została przeceniona o prawie pięćdziesiąt procent. Obecnie można ją kupić za nieco ponad 8 złotych. Pobierz Shadowrun Returns za 8,17 PLN w Google Play.

The Room Two

Produkcja The Room Two to kontynuacja bardzo popularnej i wysoko ocenianej gry logicznej, która została uznana za jedną z najlepszych w swojej kategorii. Kto powinien zainteresować się tą przeceną? Przede wszystkim osoby lubiące łamigłówkowe, skomplikowane wyzwania okraszone tajemniczą fabułą.

Gra daje nam okazję do rozszyfrowywania listów napisanych przez pewnego szalonego naukowca piszącego pod pseudonimem AS. Ciężko napisać, o co dokładnie chodzi w The Room Two, gdyż tak naprawdę każde wyzwanie różni się od poprzedniego. Przygotujcie się jednak przede wszystkim na szukanie sposobów na otwieranie zamków, drzwi oraz sekretnych lokalizacji.

Ciężko nie chwalić audiowizualnych aspektów towarzyszących nam w trakcie rozgrywki. Doskonale pasują one do ogólnego charakteru apki i – co najważniejsze – na każdym kroku cieszą wszelkie możliwe zmysły.

W chwili obecnej The Room Two można kupić za niecałe cztery złote. To o ponad połowę mniej niż na co dzień. Pobierz The Room Two za 3,99 PLN w Google Play.

Fist of Awesome

Lubicie zwariowane, niezwykle oryginalne gry? W takim razie lepiej trafić nie mogliście, gdyż Fist of Awesome to bez wątpienia jedna z najbardziej specyficznych produkcji dostępnych w Google Play. Opowiada nam ona o świecie, w którym zwierzęta zamieniły się rolami z ludźmi. W pikselowych miastach chodzą sobie zatem niedźwiadki oraz inne stworzenia, a kobiety i mężczyźni uwięzieni są w ogrodach zoologicznych. W kogo się tutaj wcielamy? W pewnego drwala, który jako jedyny przedstawiciel naszej rasy jest całkowicie wolny i stara się zrobić wszystko, by przywrócić świat do czasów sprzed zwierzęcej rewolucji.

Fist of Awesome to bijatyka w dwuwymiarze. Chodzimy w niej wspomnianym wyżej człowiekiem wyposażonym w super pięść i staramy się pokonać każde zwierzę, jakie stanie na naszej drodze. Do dyspozycji mamy kilka rodzajów uderzeń. Jedne z nich są mniej skuteczne, a inne bardziej. Oczywiście, kopniaki, trafiania „z buta” oraz prawy sierpowy różnią się od siebie nie tylko efektywnością, lecz także szybkością, co powinno mieć istotny wpływ na nasze decyzje.

Mimo iż oferowana w Fist of Awesome rozgrywa wydaje się monotonna, wcale nie nudzi się już po kilkunastu minutach. Jeżeli mieliście okazję grać na konsolach starej generacji, nie muszę Wam udowadniać, że taka sytuacja jest możliwa. Reszcie pozostaje przekonać się o tym na własnej skórze.

Nawalanka w stylu retro to na co dzień wydatek rzędu 12 złotych. W trakcie promocji przecena wynosi aż 75 procent stałej ceny, tak więc aż grzech nie skorzystać! Pobierz Fist of Awesome za 3,69 PLN w Google Play.

Gangstar Vegas

Nie tylko mniejsze studia uraczyły nas w tym tygodniu ofertami specjalnymi. Na obniżkę zdecydował się również znany wszystkim Gameloft który przecenił między innymi apkę Gangstar Vegas, czyli mobilne GTA, w którym gracz może udowodnić, że byłby w stanie z powodzeniem radzić sobie w szeregach zorganizowanej grupy przestępczej.

Jeśli kiedykolwiek graliście w gierkę gangsterską, na pewno już doskonale wiecie, o co chodzi w Gangstar Vegas. Zabijamy ludzi, kradniemy samochody i wykonujemy zlecenia, zarabiając na tym ogromne pieniądze – to tylko przykłady tego, na co pozwala nam przeceniona obecnie produkcja. Możliwości jest naprawdę wiele, choć – oczywiście – nie tyle, co w PC-owych pierwowzorach.

Gameloft w Gangstar Vegas po raz kolejny popisał się umiejętnością tworzenia świetnej grafiki i ścieżki dźwiękowej. Najlepiej widać to na screenach. Słowa w tym przypadku wydają się zbędne.

Nieprzekonanym do opisywanej produkcji radzę spojrzeć na jej obecną cenę. Niecałe 40 groszy to mniej niż paczka gum do żucia, więc chyba w ogóle nie ma się nad czym zastanawiać! Pobierz Gangstar Vegas za 0,39 PLN w Google Play.

The Dark Knight Rises

The Dark Knight Rises to kolejny tytuł, którego raczej nie trzeba nikomu z Was przedstawiać. Wszyscy miłośnicy Batmana lubiący nie tylko czytać komiksy i oglądać filmy, zdecydowanie powinni zastanowić się nad skorzystaniem z tej oferty. Szczególnie, że przecena wynosi około 80 procent.

Co dla nikogo z Was nie będzie raczej zaskoczeniem, w The Dark Knight Rises kierujemy poczynaniami Człowieka Nietoperza. Zakres naszych obowiązków nie ogranicza się tutaj jednak tylko do zabijania łotrów, lecz także wykonywania wszelkiej maści zadań pobocznych oraz… zwiedzania Gotham City z perspektywy superbohatera.

Apka z Batmanem jest chyba jedną z najładniejszych produkcji z portfolio Gameloftu. Podobnie jak przypadku opisywanego przed chwilą Gangstar Vegas, wartość oprawy wizualnej powinien udowodnić Wam przede wszystkim zamieszczony wyżej screen. Tak, dokładnie tak wygląda gra na smartfonie, a nie drogim PC-ie!

Obecna cena The Dark Knight Rises wynosi 39 groszy. Nikomu z fanów DC Comics raczej nie trzeba przekonać do skorzystania z tej okazji! Pobierz The Dark Knight Rises za 0,39 PLN w Google Play.

Batman i Gangstar Vegas to jeszcze nie wszystkie gierki od Gameloftu, które zostały przecenione. Oto kilka innych propozycji od francuskiego studia:

Przygody Tintina – cena: 0,39 PLN

Wild Blood – cena: 0,39 PLN

9mm – cena: 0,39 PLN

Niestety, to już koniec dzisiejszego odcinka Androidowych Okazji. Jeżeli macie ochotę, pochwalcie się w komentarzach, na jakie gry zdecydowaliście się tym razem, a które całkowicie zignorowaliście. Do następnej niedzieli! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button