AppSale – promocje w AppStore #95

Witajcie w kolejnym odcinku cyklu AppSale. Nie będę ukrywać, że wybór aplikacji do tego wpisu był wyjątkowo trudny. Okazało się, że większość z planowanych przeze mnie do opisania aplikacji straciła ważność (powróciły do standardowej ceny). Na szczęście udało mi się wybrać kilka produkcji, które moim zdaniem najbardziej wyróżniają się spośród innych obecnie przecenionych.

Wśród propozycji na dziś znajdą się: Scary Booth, The Magician’s Handbook II: Blacklore HD (Full), oraz Learn French – Verbs. Dzięki pobraniu wspomnianych produkcji będziecie w stanie zaoszczędzić około 50 złotych, więc nie ma na co czekać.

 Scary Booth

Zastanawialiście się kiedyś, jak byście wyglądali w roli potworów? Dzięki aplikacji Scary Booth będziecie mieli okazję się o tym przekonać. Pierwszym krokiem jest dobranie odpowiedniej skórki (maski). Kolejnym – wybranie zdjęcia z albumu, bądź zrobienie go w danym momencie.

Zapewne ciekawi jesteście efektów. Są dość specyficzne. Powiem szczerze, że sama przeraziłam się swojego nowego wcielenia. Aplikacja ma zbudowany edytor zdjęć, dzięki czemu jeszcze przed zaakceptowaniem wyboru, możemy na spokojnie dopieścić poszczególne elementy.

Swoim wcieleniem możemy podzielić się ze znajomymi przy pomocy Facebooka, maila, mms-a, oraz innych. Jeżeli macie chęć na chwilowy skok adrenaliny, polecam ;)

Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.

 

 

 The Magician’s Handbook II: Blacklore HD (Full)

Fani hidden objects z pewnością będą zachwyceni możliwością testowania pełnej wersji produkcji od G5 – znanego twórcy produkcji tego typu. Normalna cena aplikacji to około 20 złotych. Na szczęście dzięki naszemu cyklowi możecie ,,złapać” okazję jak tylko się pojawi.

Jeżeli do tej pory nie mieliście okazji grać w hidden objects, przypomnę Wam po krótce zasady. Przede wszystkim zawsze mamy na początku jakąś historyjkę (zwykle jest mroczna i straszna). Zazwyczaj musimy rozwiązać jakąś zagadkę. Dążąc do celu, chodzimy po różnych pomieszczeniach i zbieramy przedmioty, które nam się przydadzą do odgadnięcia łamigłówek.

Często się zdarza, że w wielkim bałaganie musimy odnaleźć określoną ilość i jakość przedmiotów. Dzięki temu zdobywamy obiekty, które umożliwiają nam przedostanie się do dalszych części gry.

Znanym trickiem twórców hidden objects jest przerywanie gry w najmniej spodziewanym momencie i zaproponowanie wykupienia pełnej wersji. Na całe szczęście w tym przypadku mamy do czynienia z full opcją. Polecam fanom kategorii ;)

Przecena z $4,99 na zero.

Item not available.

 

 

 Learn French – Verbs

Macie ochotę na podszkolenie się z języka francuskiego? Dzięki opisywanej aplikacji będziecie w stanie nauczyć się słownictwa w zakresie kartkówek, wyjazdów, pracy, zabawy, czy zwykłej ciekawości. Autorzy produkcji zaoferowali użytkownikom dwa tryby: dla uczniów, oraz dla nauczycieli. By korzystać z narzędzia, należy zalogować się przy pomocy maila, bądź Facebooka.

Wygoda sterowania i wygląd interfejsu jest na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu nauka jest naprawdę przyjemna. W zakładce z wynikami możemy sprawdzić swoją pozycję w rankingu, porównując się z innymi osobami korzystającymi z Learn French.

Minusem jest fakt, że twórcy nie oferują języka polskiego, jako podstawowego. Jeżeli nie stoicie najlepiej z angielskim, możecie mieć podwójny problem. Jeśli jednak posługujecie się nim biegle, z pewnością docenicie walory produkcji.

Przecena z $6,99 na zero.

icon
Learn French ASAPBold Learning Solutions, Inc.EducationBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button