Origami Challenge – zaginaj rogi do woli

Origami Challenge już powtórzyło sukces Paperamy. Aplikacja cieszy się wielką popularnością wśród dzieci i dorosłych. Nic dziwnego – autorzy zaoferowali graczom ponad 100 leveli, których poziom trudności rośnie wraz z numeracją. Jeżeli lubicie wypoczynek polegający na rozwiązywaniu zagadek logicznym, z pewnością będziecie zachwyceni produkcją studia 505 Games.

Użytkownicy Androida i iOS’a mogą pobrać aplikację na swoje urządzenia za darmo. Poza ewentualną możliwością dokupowania monet i żyć, nie trzeba czynić żadnych nakładów. Do tej pory nie spotkałam się z koniecznością skuszenia się na mikropłatności. System jest rozwiązany w ,,fejsbukowy” sposób. Łącząc się ze znajomymi, możemy liczyć zarówno na pewną darowiznę pieniężną, jak również na wartościowe serduszka. Te ładują się dość długo, więc warto przemyśleć każdy ruch.

Naszym zadaniem jest stworzenie przy pomocy kartki papieru, odpowiedniego kształtu. Wzór widoczny na ekranie wraz z wypaskowanymi liniami pomaga w osiągnięciu celu. Na każdą misje mamy wyznaczoną ilość ruchów. Jeżeli się w niej nie zmieścimy, bądź nie uda nam się uzyskać minimalnego progu procentowego, zostaniemy pozbawieni jednego życia.

Za pieniądze zebrane w trakcie gry, możemy kupić pomoce. Te nie są tanie i wydaje mi się, że mają małe branie – w końcu powinno nam zależeć na rozwijaniu swojego umysłu, a nie kopiowaniu tego, co ktoś już na pokazał. Niemniej jednak podpowiedzi są i początkowo możemy wypróbować je za darmo.

Oprawa graficzna aplikacji jest bardzo ładna, podobnie zresztą jak ścieżka audio. Można w grze siedzieć godzinami i bawić się naprawdę znakomicie. Polecam dosłownie wszystkim.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Origami Challenge505 Games (US), Inc.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button