Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #99

Witajcie! Za tydzień dobijemy okrągłej setki. Bardzo się cieszymy, że cały czas chętnie nas czytacie i pobieracie przecenione gry mobilne na Androida. Żeby zbytnio nie przedłużać, pragniemy tylko poinformować, iż w tę niedzielę znów mamy dla Was kilka fajnych propozycji z Google Play, które powinny Wam się spodobać i znaleźć w Waszych smartfonach lub tabletach. Bez względu na to, jakie apki lubicie najbardziej, na pewno w Androidowych Okazjach znajdziecie coś odpowiedniego. To co, zaczynamy? Okej! :)

Grand Theft Auto: San Andreas

Mały powrót do przeszłości jeszcze nikomu nie zaszkodził. Jeżeli zatem na przeceny możecie wydać więcej niż jednocyfrową kwotę, powinna zainteresować Was mobilna wersja produkcji Grand Theft Auto: San Andreas. Czy na jej temat trzeba cokolwiek pisać? Raczej niewiele. W końcu to prawdziwy klasyk z PC-ów i konsol.

Jak to w GTA, w części zatytułowanej „San Andreas” naszym zadaniem jest wykonywanie misji zlecanych przez mafiozów z różnych części wirtualnego, amerykańskiego miasta. Chociaż kierujemy tutaj od początku do końca tylko jedną postacią, mamy wiele możliwości ubioru, treningów i innych czynności, które sprawiają, że nasz bohater może być jedyny w swoim rodzaju.

Oczywiście, Grand Theft Auto: San Andreas nie może równać z najnowszą odsłoną hitu Rockstar Games. Mimo to, na pewno znajdą się tacy, którzy będą chcieli sobie przypomnieć stare, dobre czasy i „pobawić” się w poczciwe, stare GTA na swoim smartfonie. Szczególnie, że grafika wygląda tak samo jak w pierwowzorze, a i zlecenia nie zostały w żaden sposób skrócone.

Obecna cena Grand Theft Auto: San Andreas to niecałe 23 złote. Sporo? Może i tak, ale warto dodać, że przecena wynosi w tym przypadku aż 30 procent! Pobierz Grand Theft Auto: San Andreas za 22,99 PLN w Google Play.

South Park: Pinball

Lubicie serial South Park? No to super, bo właśnie obniżono cenę gierki o nazwie South Park: Pinball. Chociaż – teoretycznie – pozwala ona jedynie na grę w wirtualnego flippera, bardzo szybko można docenić jej walory i przekonać się, że jest czymś więcej, niż kolejną gierką, w której chodzi o odbijanie piłki od „grzybków”.

Wirtualne stoły dostępne w opisywanej grze są wyjątkowo rozbudowane i dopracowane pod każdym względem. Wszystko to sprawia, że podczas zabawy czujemy się tak, jak w trakcie oglądania jednego z odcinków o przygodach czterech zwariowanych dzieciaków. Co do grafiki i dźwięków – wypadają znakomicie. Zresztą, wizualne zalety można dostrzec na screenie. Słowa w tym przypadku są całkowicie zbędne.

southj

Niestety, mimo że South Park: Pinball jest płatną produkcją, jej kupno nie jest jednoznaczne z odblokowaniem wszystkich funkcji. Na szczęście, mikropłatności nie przekraczają kwoty 4 złotych, co jest niewielką sumą.

Pinballową produkcję postanowiono przecenić o 50 procent. Jej obecna cena to 9 złotych z groszami. Pobierz South Park: Pinball za 9,21 PLN w Google Play.

Tiny Guardians

Niezależna gra, która powinna w bardzo szybkim tempie skraść Wasze serca. Jeżeli tower defense to jeden z Waszych ulubionych gatunków, możecie być nieco zszokowani tym, co oferuje gierka Tiny Guardians. I pamiętajcie, by skorzystać z tej oferty jak najszybciej, gdyż wyprzedaż wynosi prawie 80  procent!

Czym tak naprawdę jest Tiny Guardians? To gra obronna, w której nie trzeba długo szukać elementów charakterystycznych dla RPG-ów. W przeciwieństwie do innych przedstawicieli defense’ów, w tym nie stawiamy wieżyczek, natomiast wszystko wykonujemy, korzystając z pomocy mobilnych wojowników z różnego rodzaju umiejętnościami.

Tiny Guardians to kilka godzin nieprzerwanej zabawy, w której nie ma miejsca na nudę. Dzięki bossom oraz przeciwnikom o specyficznych zdolnościach, na pewno nie będziecie narzekać na nudę, a kiedy już zakończycie grę, najdzie Was ochota spróbować ją ukończyć na wyższym poziomie trudności.

Nieco ponad 5 złotych trzeba teraz zapłacić, aby pobrać Tiny Guardians na telefon. Cena niezbyt wygórowana, ale zdecydowanie dostępna tylko przez bardzo ograniczony czas! Pobierz Tiny Guardians za 5,31 PLN w Google Play

Table Tennis Touch

Trójwymiarowy ping-pong, który ma do zaoferowania coś więcej, niż tylko tradycyjne tryby zabawy, umożliwiające uczestnictwo w wirtualnych turniejach. Podobno niedługo ma pojawić się w nim również tryb wieloosobowy, ale póki co – niestety – nie jest on dostępny.

W Table Tennis Touch naszym zadaniem jest coś więcej, niż pokonywanie wirtualnych przeciwników. Dzięki systemowi mini-gier mamy okazję do tego, by spróbować swoich sił w kilku bardzo ciekawych, niespotykanych wyzwaniach, które na swój sposób znakomicie przygotowują do wirtualnych pojedynków z oponentami.

Sterowanie dostępne w Table Tennis Touch jest dość intuicyjne, dzięki czemu bardzo szybko można nauczyć się podstaw, a następnie szukać nieco bardziej złożonych zagrań. Jeżeli faktycznie za kilka tygodni dojdzie do tego wszystkie Multiplayer, wydaje nam się, iż opisywany ping-pong będzie najlepszą tego typu grą dostępną w Google Play.

75 procent przeceny na Table Tennis Touch nie zdarza się zbyt często. Odwiedźcie zatem sklep z androidowymi apkami i skorzystajcie z tej okazji! Pobierz Table Tennis Touch za 4,90 PLN w Google Play.

Dziewięćdziesiąty dziewiąty odcinek Androidowych Okazji właśnie dobiega końca. Życzymy Wam udanej niedzieli i jeszcze lepszego całego, następnego tygodnia. Nie zapomnijcie odwiedzić nas za tydzień. Na pewno znów będziemy dla Was mieli fajne, przecenione gry! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button