Puzzle Craft 2 – fantastyczna strategia w języku polskim

Zacznijmy od tego, że produkcja dostępna jest obecnie jedynie na urządzenia z jabłuszkiem. Mamy jednak nadzieję (całkiem solidną biorąc pod uwagę część pierwszą tytułu), że zagości również na Androida i na Windows Phone.

Puzzle Craft 2 to gra strategiczna, w której wcielamy się w rolę króla, bądź królowej nowo powstałej wioski. Po rozbiciu się statkiem na niewielkiej wyspie nie pozostaje nam nic innego, jak zasiedlić ją i dostarczyć wszystkich dóbr osadnikom. Z czasem tak przyzwyczajamy się do swojej roli, że nie możemy opuścić gry bez wypełnienia jakiejś misji ;)

screen520x924

Puzzle Craft 2 to połączenie strategii z match-3. W zabawie przychodzi nam podejmować wyzwania i wykonywać misje, zgarniając za to nagrody w postaci pieniążków, czy gwiazdek. Z kolei za wspomniane fanty możemy kupować różne elementy do naszej wioski.

Bardzo często zdarza nam się podejmować działania w mini-gierkach typu match-3. Żeby zdobyć na przykład zboże, musimy sobie je dosłownie i w przenośni – ściąć. Poprzez logiczną zabawę na planszy, zdobywamy surowce, które następnie służą nam do rozbudowywania imperium.

Im większy będzie nasz dobytek, tym lepiej. Jeżeli chodzi o miejsce akcji, to jest to kraina, jaką można spotkać w marynarskich bajkach :) Kolorowa, wesoła i pełna wartościowych przedmiotów plansza, zachęca do dalszego odkrywania, zgarniania podatków, budowania nowych siedlisk i powiększania zasobów w skarbcu.

Co tu dużo mówić. Apka świetnie nada się na długie i nudne wieczory. Można w niej odpocząć, zregenerować się, jak i logiczne pomyśleć :) Polecam więc serdecznie fanom strategii i logicznych układajek ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button