AppSale – promocje w AppStore #141

Cześć i czołem. Witajcie w 141 odcinku cyklu AppSale. Dzisiaj będzie prosto i bez zbędnych ceregieli. Do zaoferowania mam dla Was dwie gierki i jedną aplikację. Gry spodobają się fanom fantasy i zręcznościówek, natomiast aplikacja zachwyci z pewnością miłośników fotografowania wszelkiego rodzaju tekstów.

To do dzieła! Oto propozycje na dziś: Puzzle Blitz (przecena z $1,99 na zero), Text Scanner Pro 2 (przecena z $1,99 na zero), oraz Infinity Blade III (przecena z $5,99 na zero).

efq

Na czym polega zabawa w Puzzle Blitz? Na układaniu różnych pikselowych wzorów w określonej ilości czasu. Mamy 3 minuty na to, by szybko poprzesuwać elementy i wstawić je do widzianego na biało wzorca.

Początkowo jest łatwo, bo i obiekty są duże. Z czasem jednak robi się dużo trudniej, bo nie tylko zwiększa się liczba fantów, lecz wzory stają się skomplikowane, a części malutkie i pasujące do różnych miejsc.

qef

Jeżeli nie możecie pozwolić sobie na nudę, pobierajcie. Gra jest fantastyczna i można w niej spędzić wiele godzin. Wiele fajnych poziomów i ciekawa grafika :)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Text Scanner Pro 2

feef

Kolejną propozycją jest aplikacja, dzięki której każdy tekst będzie mógł zostać ,,przełożony” na ekran. Apka w ciekawy sposób synchronizuje się z naszym aparatem, wyszukuje tekst, a następnie zaznacza go na niebiesko, umożliwiając nam zeskanowanie treści w mgnieniu oka.

Poza zwykłym cyknięciem fotki, zdjęcie możemy obrobić, dokładnie przyciąć, czy ustawić kolorystykę. Z doświadczenia wiem, że tego typu narzędzia przydają się studentom do robienia fiszek, notatek, czy zapisywania… ściąg :)

qadqw

Do tej pory za aplikację trzeba było zapłacić kilka złotych, lecz z niewiadomej mi okazji, obecnie dostępna jest za darmo. Pozostaje się tylko cieszyć :) Polecam uczniom i studentom.

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

 

Infinity Blade III

A na koniec wisienka na torcie, czyli gierka, za którą do tej pory trzeba było zapłacić ponad 20 złotych. Co tu dużo mówić – głównym celem gracza w opisywanej grze jest bicie się z całymi zespołami przeciwników. Zbyt duże streszczenie nie jest konieczne, bo produkcja jest dostępna w języku polskim.

W skrócie – stajemy do walki z dziwnymi stworami ze świata fantasy, ulepszamy swoje zbroje, trenujemy uderzenia i podbijamy swoje levele. Nie ma czasu na nudę i zastanawianie się. Pojawiający się raz na jakiś czas smok urozmaica rozgrywkę dodając odrobinę pikanterii.

Jeżeli jeszcze nie skoczyliście do AppStore w celu pobrania Infinity Blade III, szybko nadróbcie zaległości :)

Przecena z $5,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button