Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #79

Następny odcinek Androidowych Okazji będzie wyjątkowy, bo już osiemdziesiąty. Nie raz i nie dwa pisaliśmy już Wam jednak,że jubileusze nie mają dla nas jakiegokolwiek znaczenia, gdyż za każdym razem staramy się przygotować coś, co będzie Wam się podobało i dobrze będziecie to wspominać. Jakie gry i aplikacje przygotowaliśmy na ten tydzień? Pozwólcie, że tego nie zdradzimy, tak aby nie psuć Wam dobrej zabawy. Bo pewnie lubicie niespodzianki, no nie?

Leo’s Fortune

Jedna z najlepszych, a być może nawet najlepsza, platformówka na Androida. Jeżeli przyzwyczailiście się do tego, że w zręcznościówkach chodzi tylko i wyłącznie o to, by dobrze operować klawiszami, Leo’s Fortune pokaże Wam zupełnie inny standard, w którym najważniejsze jest nie tylko pokonywanie przeszkód, lecz również… główkowanie.

W Leo’s Fortune przychodzi nam kierować włochatą kulą, która jest mądrym i pomysłowym inżynierem. Każda plansza w tym tytule to okazja do sprawdzenia w praktyce wynalazków głównego bohatera, czyli wprawiania w ruch różnych zapadni, wind oraz mostów. Oczywiście, nie jest to tak proste, jak napisanie na ten temat, dlatego też śmiało można powiedzieć, że opisywany tytuł jest stworzony również i dla najbardziej doświadczonych graczy.

Liczba plansz dostępna w Leo’s Fortune nie powinna nikogo z Was negatywnie zaskoczyć, chociaż nie ma co ukrywać, że przydałoby się kilka leveli więcej. Bo póki co cała wirtualna przygoda kończy się po około dwóch godzinach, co raczej nie jest najlepszym wynikiem jak na płatną zręcznościówkę.

Bardzo dużą zaletą produkcji jest jej grafika i oprawa dźwiękowa. Nie bez powodu wiele osób wychwala Leo’s Fortune głównie za wygląd i pomysł. Ale nie ma co dłużej na ten temat pisać. Pobierzcie grę, a sami się przekonacie, że naprawdę jest warta swojej ceny.

Leo’s Fortune pobrać można obecnie za niecałe 5 złotych. To kwota aż o 80 procent niższa od tej, z jaką mamy do czynienia na co dzień! Pobierz Leo’s Fortune za 4,50 PLN w Google Play.

Metal Slug

Czy w czasach wczesnej młodości spędzaliście czas przy automatach do gier? Jeżeli tak, na pewno tytuł Metal Slug nie jest Wam obcy i ucieszycie się na wiadomość, że można go obecnie zgarnąć za niecałe cztery złote.

Nie trzeba podawać wielu szczegółów, by przekazać czym jest Metal Slug. Najprościej rzecz ujmując, jest to strzelanka w stylu dwuwymiarowej platformówki. Gracz kieruje w niej żołnierzem jednostek specjalnych i stara się zabić każdego wroga, który stanie na jego drodze.

W trakcie wykonywania zadań, zbieramy wirtualnym bohaterem różnego rodzaju dodatki. Dzięki nim zmienia się efektywność posiadanych przez nas broni oraz możemy, między innymi, powiększyć dorobek serduszek, czyli mówiąc inaczej, naszych żyć.

Mobilna wersja Metal Slug pozwala nam na grę w pojedynkę oraz w trybie Multiplayer. Niestety, nowoczesna edycja klasyka rodem z automatów ma swoje wady. A najpoważniejsza z nich to sterowanie, które – niestety – opiera się na przezroczystych, dotykowych klawiszach… zasłaniających nam większość akcji prezentowanej na ekranie.

Dwuwymiarowa strzelanka została przeceniona o prawie 70 procent. Podobne przeceny znaleźć można na innych grach z serii Metal Slug. Pobierz Metal Slug za 3,80 PLN w Google Play.

Table Tennis Touch

Można wychwalać strzelanie z wirtualnej broni oraz jazdę mobilnymi samochodami, ale nie ma to jak… ping pong. Table Tennis Touch to jedna z najlepszych androidowych gier o tenisie stołowym. Chociaż nie mamy w niej na razie Multiplayera, warto zainteresować się jej pięćdziesięcioprocentową przeceną.

Table Tennis Touch oferuje tryby, które powinny przypaść do gustu miłośnikom różnego rodzaju zabaw. Są tutaj zarówno bardziej zawiłe rodzaje gier, na przykład Kariera, oraz coś stworzonego dla rozluźnienia – Szybki Mecz oraz dwanaście naprawdę świetnych mini gier, znakomicie spisujących się w momentach chwilowej nudy.

Sterowanie zastosowane w Table Tennis Touch jest bardzo intuicyjne. Można mieć do czynienia z grą przez kilka minut, a od razu zrozumie się, co do czego służy i w jaki sposób odpowiednio z tego korzystać. Jeżeli chodzi o grafikę, raczej nie ma się nad czym zachwycać, chociaż narzekać także nikt z Was nie powinien.

Obecnie można mieć tę grę na swoim smartfonie za niecałe dziesięć złotych. Jest to spora promocja i warto z niej skorzystać, gdyż opisywany tytuł bardzo rzadko jest przeceniany przez swoich autorów. Pobierz Table Tennis Touch za 8,50 PLN w Google Play.

Anomaly Korea

Na koniec polski tytuł stworzony przez warszawskie 11bit Studios. Anomaly Korea – podobnie jak inne gry z tej serii – opowiada nam o wojnie pomiędzy ludźmi a maszynami. Jako gracze, kierujemy oddziałami przedstawicieli naszego gatunku i próbujemy dać w kość oponentom. Rozgrywka jest tutaj na tyle oryginalna, że nazywa się ją odwróconym tower defensem.

Co dokładnie oferuje nam Anomaly Korea? Mamy tutaj do ukończenia kilkanaście zróżnicowanych misji, ogromną ilość ulepszeń do odblokowania i – oczywiście – niezliczoną liczbę rywali do przechytrzenia. A wszystko to okraszone jest naprawdę świetnie prezentująca się grafiką, którą możecie podziwiać chociażby na screenie poniżej.

Anomaly Korea to nie jedyna produkcja 11bit Studios, która została przeceniona w ten weekend. Jeżeli interesują Was inne apki stworzone przez warszawiaków, zajrzyjcie TUTAJ.

Obecna cena Anomaly Korea wynosi niecałe cztery złote. Biorąc pod uwagę, że jest to gra na więcej niż przysłowiowe pięć minut, nie ma sensu zwlekać z jej pobraniem! Pobierz Anomaly Korea za 3,69 PLN w Google Play.

Drodzy Czytelnicy, mamy dla Was złą wiadomość – to już wszystko na dzisiaj. Życzymy Wam udanego tygodnia, a raczej udanej majówki, która już za kilka dni! Cześć! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button