AppSale – promocje w AppStore #122

Cześć! Jak to zwykle bywa w niedzielne wieczory, na łamach naszego portalu pojawia się zakorzeniony już AppSale. Jeśli jesteście posiadaczami urządzeń z magicznym jabłuszkiem, z pewnością znajdziecie tu coś dla siebie. Nasz cykl oferuje cotygodniowe przeceny, dzięki którym normalnie płatne gry i aplikacje możecie pobrać zupełnie za darmo.

Oto propozycje darmowe w dzisiejszym dniu: Bring Me Sandwiches!! (przecena z $0,99 na zero), Tappet (przecena z $0,99 na zero), Bad Cats (przecena z $1,99 na zero), oraz Days Pro (przecena z $0,99 na zero).

Bring Me Sandwiches!!

 W Bring Me Sandiches przychodzi nam wcielić się w rolę bohatera, który ratuje świat przed inwazją zielonych stworów. To właśnie ich przedstawiciel postawił ultimatum, według którego ziemia będzie bezpieczna, jeżeli tylko on dostanie taką ilość kanapek, jaką sobie zażyczy.

Zgodnie z powyższym, w każdym z poziomów wypełniamy wolę przybysza, biegając po planszach naszpikowanych niebezpieczeństwami, zbierając składniki. Do pokonania mamy aż 4 światy, do wyboru dwa sposoby sterowania, więc zabawa trwa w najlepsze przez bardzo długi czas.

Produkcja generalnie jest płatna, lecz obecnie znajduje się obok przecenionych aplikacji. Warto się pospieszyć z decyzją o pobraniu, bo nikt nie wie kiedy cena wróci do normy.

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Tappet

wv

Tappet to gra logiczna, polegająca na znajdowaniu wśród zwierząt dwóch identycznych gatunków. Autorzy oferują graczom trzy rodzaje rozgrywki: zwykły – podzielony na levele, survival, oraz miltiplayer na jednym urządzeniu.

Pierwsza opcja wymaga szybkości, ale przede wszystkim nieomylności. Znajdziemy w niej życia i w konsekwencji porażek – oczekiwanie na nie. Survival to fajna opcja dla tych, którzy już przećwiczyli swoje umiejętności dopatrywania się, bo tutaj liczy się szybkość działania. Gra podzielona jest jakby na dwa ekrany – na górny i dolny. Naszym zadaniem jest znalezienie zwierząt, które pojawiają się zarówno na górze, jak i na dole.

wvwrw

Podsumowując – super zabawa dla fanów logicznego myślenia, produkcji wymagających refleksu i miłośników zwierząt :) Ładnie, miło i sympatycznie.

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Bad Cats

wevwevwvv

Bad Cats to wbrew pozorom, wcale nie produkcja traktująca o złych kotkach. Zwierzaki mieszkające w grze są sympatyczne i wymagają specjalnego traktowania :)

Aplikacja jest match-3, w której przestawiamy dowolnie kocie bloczki, uzyskując trzy identyczne pod względem kolorystycznym klocki w pionie, poziomie, bądź sąsiednio – w kształcie literki ,,L”. Co jakiś czas z góry spada dodatkowa warstwa kociaków. Musi się spieszyć, by plansza nie zapełniła się. By tego dokonać, tworzymy kombosy i korzystamy z różnorodnych power-upów.

wvwvw

Co tu dużo mówić – fajna zabawa na kibelek, czy na przerwę w szkole. Dynamiczna rozgrywka, fajna oprawa audiowizualna i kochane przez wszystkich kotełty w rolach głównych :)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Days Pro

Szukacie aplikacji, dzięki której będziecie mogli odliczać czas do ważnych wydarzeń? Jeśli tak, z pomocą przyjdzie Wam Days Pro. Narzędzie wyposażone jest w przyjemny dla oka interfejs i prostą obsługę. Dzięki niemu już nigdy nie zapomnicie o rocznicach, czy urodzinach znajomych :)

Sterowanie jest banalne – wystarczy pacnąc w plusik, by dodać zdarzenie. Określamy w nim nazwę, datę powstania i termin realizacji. Za każdym razem, kiedy będziemy zaglądać do produkcji, na głównym ekranie zobaczymy dni pozostałe do świętowania.

Możemy dodawać dowolną ilość wydarzeń. Wszystkie będą widoczne jak na dłoni. Przydatne i przyjemne w obsłudze narzędzie, które przyda się zapominalskim ;)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button