Super Muzzle Flash – pacaj, póki widzisz planszę

Super Muzzle Flash to propozycja dla wytrwałych graczy lubiących dynamiczną akcję. W produkcji przychodzi nam zabijać stwory pojawiające się na trzech poziomych platformach. Zamysł jest taki, by użytkownicy nie mieli czasu na nudę. Podczas gdy ekran nie jest dotykany, plansza wygasza się, powodując ,,zgaszenie światła” w zabawie.

Autorzy (Dimo Studio), oferują zawodnikom 4 tryby rozgrywki: easy, hard, insane, oraz godlike. W każdym z trybów możemy osiągnąć kilka poziomów wtajemniczenia. Jeżeli uda nam się zdobyć pewien pułap, zostajemy nagrodzeni specjalnym ludzikiem. Łącznie do odblokowania jest kilkadziesiąt postaci.

Żeby móc dostać się z easy o hard, należy zebrać w jednej rozgrywce co najmniej 100 punktów. Nie jest to proste. Za każdego zabitego stworka dostajemy kilka punktów. Jeśli uda nam się załatwić swego rodzaju bossa, dostajemy więcej. Bardzo ciężko jest jednak zdobyć fajny wynik.

Przeciwnicy poruszają się w prawą i lewą stronę z różną prędkością. Są porozstawiani nieregularnie. Musimy o nich strzelać (uderzając w ekran), nie chybiąc nawet o milimetr. Jeśli tylko palec zjedzie nam poza pomarańczowego rywala, przegrywamy.

Niebieskie ludki biegające po ekranie to nasi sprzymierzeńcy. Nie możemy popełnić błędu i do nich strzelić. Jeżeli do tego dojdzie, odchodzimy z kwitkiem. Co jakiś czas zdarza się nam zdobyć power-upa w postaci spowolnienia tempa gry (ta bez przerwy przyspiesza) – to okazja na odetchnięcie z ulgą i wyprostowanie biednych palców.

Apka znajdzie swoje zastosowanie u wszystkich graczy lubiących dynamiczną rozgrywkę. Jeśli należycie do miłośników zręcznościówek, dajcie Super Muzzle Flash szansę ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button