Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #124

W czasie deszczu (którego nie brakuje w całej Polsce) prawie wszystkie dzieci  (i nie tylko) się nudzą :) Żeby się nie nudziły, proponuję wejście pod ciepły kocyk, odpalenie sklepu Google Play i okazyjne zakupy fantastycznych gier z dzisiejszego odcinka Androidowych Okazji :)

Propozycje na niedzielę, 6.03.2016: Jigsaw Puzzle Maker Pro (przecena z około 40 złotych na 9,78 zł.), Flockers (przecena z około 8 złotych na 2,49 zł.), oraz Worms 4 (przecena z około 20 złotych na 7,99 zł.). Bawcie się dobrze!!!

Jigsaw Puzzle Maker Pro

Pełna wersja gry Jigsaw Puzzle Maker zawiera ponad 4000 zdjęć i ilustracji, 120 puzzlowych kształtów, oraz 80 utworów muzycznych, które towarzyszą graczowi podczas zabawy.

W przypadku opisywanej gry, zawodnik ma bardzo duże pole do popisu. Może praktycznie w 100% spersonalizować swoją zagadkę, mieć wpływ na każdy element gry, a dodatkowo nic nie stoi na przeszkodzie, by rywalizował z innymi graczami z całego świata.

Jeżeli więc przepadacie za apkami logicznymi, chętnie spędzacie przed smartfonem godziny, bierzcie Jigsaw Puzzle Maker Pro w ciemno :) Taka okazja może się nie powtórzyć :)

Przecena z około 40 złotych na 9,78 zł. Pobierz w Google Play.

Flockers

Flockers to gra twórców Wormsów (które poniżej również zostały przecenione i opisane). Jak zapewne się domyślacie, Flockers charakteryzuje się wyjątkowo wysokim poziomem, co robaczkowe przygody. Jesteście chętni na świetną zabawę?

Zadaniem gracza w opisywanej apce jest… ratowanie owieczek. Do pokonania mamy aż 60 skomplikowanych poziomów, w których pojawia się 18 różnych ras owiec. Każda z milusińskich ma swoje prawa i wymaga od nas specyficznego podejścia. Tylko najlepszym uda się ocalić owce przed masą przeszkadzajek i śmiertelnych pułapek.

Lubie osiągnięcia? Świetnie się składa, bo autorzy oferują 20 achievementsów, dzięki czemu zabawa staje się jeszcze ciekawsza. Chyba nie muszę Was dłużej namawiać? :)

Przecena z około 8 złotych na 2,49 zł. Pobierz w Google Play.

Worms 4

Jeżeli nie wiecie co to Wormsy, pamiętajcie, że wiele Was ominęło. Na szczęście możecie nadrobić tę potworną skazę na sumieniu i szybko pobrać Worms 4 (bądź wcześniejsze) na swoje mobilne urządzenia.

Autorzy gry oferują swoim użytkownikom dziesiątku poziomów, ciekawych misji, nowych bohaterów i wybuchowych (jak to w Wormsach zwykle bywa) akcji. Osoby lubiące multiplayer mogą odetchnąć z ulgą, bowiem bez problemu będą mogli łączyć się z innymi zawodnikami z całego świata i rywalizować na przeróżnych szczeblach.

Fani personalizacji w grze będą zachwyceni, bowiem istnieje możliwość wybrania wielu indywidualnych frakcji, a także gry w 5 kolorowych regionach. To oczywiście nie wszystko. Po większą ilość informacji zajrzyjcie do sklepu, bądź najlepiej bezpośrednio do gierki :)

Przecena z około 20 złotych na 7,99 zł. Pobierz w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button