AppSale – promocje w AppStore #166

Witajcie. W 166 odcinku cyklu AppSale przedstawię Wam 3 gry. Wszystkie będą oczywiście przecenione z kilku dolarów na zero, ale to chyba jest oczywistą oczywistością – AppSale znany jest z tego, że oferuje całkowite zjazdy cenowe, a nie procentowe zniżki :) Jesteście ciekawi co dla Was wybrałam?

Oto propozycje na dziś: Boom Land (przecena z $0,99 na zero), Skill Game (przecena z $2,99 na zero), oraz Firework Apprentice (przecena z $0,99 na zero).

Boom Land

Lubicie wybuchowe zabawy? Jeśli tak, Boom Land będzie dla Was idealną grą logiczną. Wydaje Wam się, że rozwalanie konstrukcji to bułka z masłem? Macie rację – wydaje Wam się :)

Podczas gry spotykamy się z różnymi ładunkami wybuchowymi i różnorodnymi obiektami – od drewna po beton. Ustawiając ładunek w odpowiednim miejscu, dążymy do tego, by po wybuchu cała budowla praktycznie zrównała się z ziemią. Pasek z lewej strony umożliwia nam szybką analizę.

Do przejścia są dziesiątki poziomów, więc o nudzie nie ma mowy. Pobierajcie, bo nie wiem kiedy cena wróci do normy :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

 

 

Skill Game

Skill Game to kolejna propozycja z gatunku logicznych w dzisiejszym AppSale’u. Zadanie gracza w zabawie polega na takim łączeniu cyferek i liczb na planszy, by żadna z linii się ze sobą nie krzyżowała, czy stykała.

Leveli do przejścia jest wiele. Mogę spokojnie powiedzieć, że nawet osoby totalnie początkujące dadzą sobie po pewnym czasie radę. Poziomy generowane są dla nas losowo. Żeby móc ukończyć dany poziom, trzeba obmyślić taką strategię, która dosłownie ,,rozwali system” :)

Jeśli nie macie dużo cierpliwości, raczej odpuśćcie sobie grę. Możecie się łatwo zniechęcić, chociaż po dobrym poznaniu apki gwarantuję przejście do nagminnego odwiedzania produkcji.

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Firework Apprentice

Lubicie zabawę z ogniem? Jeśli tak, zapewne ucieszy Was fakt, że gra autorstwa Polaka jest obecnie dostępna za darmochę. Co więcej – apka traktuje o ogniomistrzach :)

Zważając na to, że całość jest w języku polskim, nie będę rozpisywać się na temat fabuły. Nasz cel to dotarcie do pałacu naszego wielkiego mistrza. Tam organizowane są zawody, w których nasz spryt sprawdzamy jest na wszelkie możliwe sposoby. Zręczności nigdy na wiele a i darmowa przygodówka na smartfonie zawsze przynosi dobre rezultaty :)

Spieszcie się z pobieraniem. Póki co grę można pobrać za darmo, ale nie wiemy jak długo potrwa promocja. Nie plujcie sobie później w brodę, że zapomnieliście o promocyjnym weekendzie :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button